Christian Klein prodlužuje smlouvu ve společnosti SAP

Společnost SAP oznámila prodloužení smlouvy s generálním ředitelem a členem představenstva Christianem Kleinem. SAP rovněž posílil Kleinovu pozici a učinil ho předsedou představenstva, kde dosud zastával funkci mluvčího. Firma o tom informovala Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Společnost SAP prodloužila smlouvu svému generálnímu řediteli Christianu Kleinovi. Foto: SAP

Christian Klein se společností SAP spojil celý svůj profesní život. Svou kariéru zde zahájil v roce 1999 jako student. Postupně zde zastával různé pozice včetně finančního ředitele SAP SuccessFactors nebo ředitele controllingu.

V roce 2016 ho SAP jmenoval provozním ředitelem, funkci zastával pět let. V roce 2017 se Klein stal členem představenstva, od října 2019 zaujmul sdílenou roli generálního ředitele a v dubnu 2020 byl jmenován jediným generálním ředitelem společnosti.

„Společně jsme v uplynulých třech a půl letech úspěšně realizovali naši strategii a je mi ctí vést SAP na cestě k pozici jedničky na trhu s podnikovými aplikacemi a využitím umělé inteligence v byznysu,“ okomentoval své setrvání v roli generálního ředitele Christian Klein.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB