SAP posiluje obchodní a komunikační tým v Česku

Největší světový dodavatel podnikového softwaru, společnost SAP posiluje v Česku vedení obchodního týmu o Petera Demutha, Michala Košťála a Michala Říhu. Zaměří se na nové akvizice, posílení komerční sekce a podporu zákazníků. Na pozici manažera komunikace pro Česko a Slovensko nastupuje Dominik Ježek, který přechází z agentury Havas PR.
Komunikaci společnosti SAP v Česku a na Slovensku povede Dominik Ježek, který bude mít na starosti PR včetně vztahů s médii a veřejností. Foto: SAP

„SAP má v Česku přes 1400 firemních zákazníků a dále zlepšuje svou pozici na trhu. To je pro nás velkým závazkem. Musíme mít proto tým připravený poskytnout péči a podporu, kterou naši zákazníci potřebují. Jsem moc ráda, že se nám daří trvale posilovat vedení SAP o nové tváře, ale i nabídnout nové příležitosti stávajícím kolegům a přenášet zkušenosti z jednotlivých oddělení, a tím zkvalitňovat péči o zákazníky,“ říká Hana Součková, generální ředitelka SAP ČR.

V reakci na zvyšující se počet českých podniků s mezinárodními ambicemi vytvořil SAP v Česku tým zaměřený na akvizice nových zákazníků, který povede Peter Demuth. Mezi jeho hlavní priority bude patřit také úzká spolupráce s implementačními partnery, zejména v rámci přechodu zákazníků na systémy nové generace. V SAP vedl presales tým v Česku a na Slovensku a dříve též působil na vedoucích pozicích v technologických společnostech Atos, CHG-Meridian či Hewlett-Packard.

Tým zaměřený na akvizice nových zákazníků nově v SAP povede Peter Demuth. Foto: SAP

Michal Košťál se po dvou letech vrací do SAP ze společnosti NTT DATA, kde působil v roli ředitele marketingu a obchodu. V SAP povede obchodní tým zaměřený na klíčový segment korporátních zákazníků a komerčního sektoru, kde zužitkuje své dlouholeté zkušenosti z oblasti energetiky, výroby, maloobchodu a finančních služeb. Kromě vedení týmu se bude soustředit i na oblast inovací a digitální transformaci dlouholetých klientů.

Michal Košťál v SAP povede obchodní tým zaměřený na klíčový segment korporátních zákazníků a komerčního sektoru. Foto: SAP

Se zrychlujícím se přechodem do cloudu posiluje SAP i tým podpory prodeje, do jehož vedení v Česku a na Slovensku nastupuje Michal Říha. V SAP pracuje přes dvacet let, během kterých zastával různé vedoucí pozice v oblasti projektového managementu a věnoval se dlouhodobé spolupráci s klíčovými zákazníky a partnery. V nové roli se zaměří na projekty spojené s transformací podnikání, udržitelností a adopcí nových metodik, jako jsou cloudové a hybridní architektury.

Do vedení týmu podpory prodeje SAP v Česku a na Slovensku nastupuje Michal Říha. Foto: SAP

Komunikaci v Česku a na Slovensku povede Dominik Ježek, který bude mít na starosti PR včetně vztahů s médii a veřejností. Do SAP přichází z agentury Havas PR, kde vedl tým se zaměřením na oblast financí, IT a FMCG. Pro agenturní klienty tvořil a realizoval komunikační strategie zahrnující obsahové platformy i sociální média a řešil firemní, CSR a krizovou komunikaci.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Česku chybí práce mladých vzdělaných žen. Jsou na mateřské

Analýza
Na rozdíl od většiny evropských zemí se Česku stále nedaří skloubit kariéru a mateřství. Na trhu pak chybí práce mladých a vzdělaných žen. Ukázala to nová studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR, s jejímiž výsledky se redakce FAEI.cz měla možnost seznámit.