Christos Gallis ředitelem Stada pro region východní Evropy

Personálie
Mezinárodní farmaceutická společnost Stada jmenovala Christose Gallise do funkce ředitele pro region východní Evropy, včetně českého trhu. Gallis bude působit v sídle Stada v německém Bad Vilbelu a jeho aktivity budou reportovány přímo generálnímu řediteli Peteru Goldschmidtovi. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Christos Gallis se stal ředitelem Stada pro region východní Evropy. Foto: Stada

Gallis se zároveň stává členem výkonného výboru Stada složeného ze členů představenstva a výkonných viceprezidentů klíčových obchodních jednotek zastupujících všechny geografické oblasti, ve kterých skupina Stada operuje.

Ve své nové funkci Gallis převezme odpovědnost za aktivity skupiny v Srbsku a na západním Balkáně, Ukrajině, Slovensku, dále v Polsku, České republice, Bulharsku, Rumunsku, Chorvatsku, Slovinsku, Řecku, Maďarsku, Izraeli, na Kypru, v pobaltských státech a regionu Eurasie zahrnujícím několik zemí Společenství nezávislých států.

PSALI JSME:
Společnost STADA Česká republika jmenuje nového generálního ředitele s cílem posílit svou tržní pozici

„Mým cílem je být v těchto zemích růstovým lídrem a předstihnout konkurenci,“ uvedl Gallis ke svému jmenování. Podle Petera Goldschmidta, generálního ředitele Stada Arzneimittel Gallis od svého příchodu do společnosti v roce 2019 „potvrdil své vynikající manažerské dovednosti a trhy jihovýchodního a východního klastru vedl promyšleně k výraznému růstu“.

Christos Gallis je řecké národnosti a v rámci své profesní kariéry působil již v několika zemích, včetně Německa, České republiky a Vietnamu. Před nástupem do Stada strávil deset let ve společnosti Sandoz, předtím řídil vybrané trhy a vykonával vedoucí pozice v oblasti prodeje a marketingu v Johnson & Johnson.

PSALI JSME:
Česká pobočka mezinárodní farmaceutické skupiny Stada přivítala do svých řad Richarda Kopse

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB