Danone Česká republika a Slovensko má nového Country managera – Francisca Kisse

Personálie
Společnost Danone v České republice a na Slovensku od 1. září letošního roku vede nový Country manager Francisc Kiss. Ve funkci vystřídal Mariána Jánoše, který tuto funkci zastával sedm let a pod jehož vedením se završila fúze společností Danone a Nutricia.
Společnost Danone v České republice a na Slovensku od 1. září letošního roku vede nový Country manager Francisc Kiss. Foto: Danone

Kiss chce upevnit vedoucí postavení společnosti Danone na obou trzích a vést ji k dalšímu udržitelnému růstu spolu s přínosem pro společnost. Ve své předcházející funkci byl globálním ředitelem pro kategorie a prodejní kanály ve společnosti Danone Amsterdam, kde odpovídal za rozvoj kategorií a řízení strategie prodejních kanálů divize speciální výživy.

Od února 2022 koordinoval i strategické plánování divize speciální výživy ve střední a východní Evropě (Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko). Kiss v minulosti působil ve společnostech Kraft Foods, GSK Healthcare. Do Danone nastoupil v roce 2009, kde pracoval na různých pozicích v oblasti prodeje, marketingu a obchodního řízení na lokální i globální úrovni.

PSALI JSME:
Danone má nového marketingového ředitele, stal se jím Marek Ševčík

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB