Do funkce generálního ředitele Penny ČR nastoupil Florian Naegele

Personálie
Od 1. září 2023 nastoupil do vedení Penny Česká republika Florian Naegele. Dosavadní generální ředitel (CEO) Jens Krieger, který v České republice působil do roku 2018, přechází do Německa, kde bude nadále působit v rámci skupiny REWE Group. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Florian Naegele nastoupil do společnosti Penny v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO Penny v Maďarsku. Foto: Penny ČR

Naegele do konce května letošního roku působil ve vedení Penny v Maďarsku. V průběhu uplynulých týdnů se připravoval na svoji novou pozici generálního ředitele v České republice. „Postupně se seznamuji se situací i s mentalitou českého zákazníka, protože v tom má každý trh svá specifika. Věřím, že přinesu zase jiný pohled na některé oblasti,“ okomentoval svůj nástup do funkce.

„Věřím, že si ze své dosavadní praxe přináším novou inspiraci, která nám pomůže dále vylepšovat naši pozici na českém trhu. V porovnání s maďarským trhem je v České republice například 60procentní podíl slevových akcí, což je velmi unikátní, a s tím budeme muset i nadále pracovat,“ dodal.

Florian Naegele nastoupil do společnosti Penny v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO Penny v Maďarsku. Na své pozici měl za úkol realizovat celkový rebranding a modernizaci prodejen. V letech 1997-2001 vystudoval International School of Management (ISM) v Německu. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením mezinárodního maloobchodu se zaměřením na spokojenost zákazníků.

PSALI JSME:
Ve slevě. Některé zboží už Češi v supermarketech nenakupují jinak

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB