Do funkce generálního ředitele Penny ČR nastoupil Florian Naegele

Od 1. září 2023 nastoupil do vedení Penny Česká republika Florian Naegele. Dosavadní generální ředitel (CEO) Jens Krieger, který v České republice působil do roku 2018, přechází do Německa, kde bude nadále působit v rámci skupiny REWE Group. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Florian Naegele nastoupil do společnosti Penny v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO Penny v Maďarsku. Foto: Penny ČR

Naegele do konce května letošního roku působil ve vedení Penny v Maďarsku. V průběhu uplynulých týdnů se připravoval na svoji novou pozici generálního ředitele v České republice. „Postupně se seznamuji se situací i s mentalitou českého zákazníka, protože v tom má každý trh svá specifika. Věřím, že přinesu zase jiný pohled na některé oblasti,“ okomentoval svůj nástup do funkce.

„Věřím, že si ze své dosavadní praxe přináším novou inspiraci, která nám pomůže dále vylepšovat naši pozici na českém trhu. V porovnání s maďarským trhem je v České republice například 60procentní podíl slevových akcí, což je velmi unikátní, a s tím budeme muset i nadále pracovat,“ dodal.

Florian Naegele nastoupil do společnosti Penny v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO Penny v Maďarsku. Na své pozici měl za úkol realizovat celkový rebranding a modernizaci prodejen. V letech 1997-2001 vystudoval International School of Management (ISM) v Německu. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením mezinárodního maloobchodu se zaměřením na spokojenost zákazníků.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB