Do Kiwi.com nastupuje Mitzi Berberi. Působit bude na pozici ředitelky právního oddělení

Travel tech společnost Kiwi.com jmenovala do pozice ředitelky právního oddělení Mitzi Berberi. Berberi do Kiwi.com přináší bohaté zkušenosti – před nástupem do Kiwi.com pracovala jako právní ředitelka pro západní a jižní Evropu ve společnosti Uber, předtím působila na pozici zástupkyně hlavního právníka ve společnosti Fox Networks pro Evropu a Afriku.
Travel tech společnost Kiwi.com jmenovala do pozice ředitelky právního oddělení Mitzi Berberi. Foto: Kiwi.com

„Mám z příchodu Mitzi velkou radost, zvláště v době, kdy opět strmě rosteme. V Kiwi.com využíváme technologie a inovace ku prospěchu zákazníka a Mitzi má cenné zkušenosti a prokázané výsledky právě v oblastech, kde je disrupce na jeho straně a v situacích, kdy inovace předbíhá legislativu,“ komentuje příchod posily Oliver Dlouhý, spoluzakladatel a ředitel Kiwi.com.

„Je pro mě ctí stát se součástí Oliverova exekutivního týmu a podílet se na úspěchu společnosti, která si zakládá na lidech, pokroku a snaze zpřístupnit cestování všem,“ řekla Mitzi Berberi, nová ředitelka právního oddělení v Kiwi.com.

V minulosti byla Berberi vedoucí právního oddělení a obchodních záležitostí pro Spojené království, Francii a Afriku ve Fox International Channels, stejnou pozici vykonávala také v mediální společnosti Banijay Group.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Finmex Academy věří, že stojíme na prahu recese

Hrubý domácí produkt (HDP) v Česku klesá už počtvrté v řadě. Výsledky za 3. čtvrtletí zaznamenávají pokles o dalších  0,4 %. Pokud bude tento trend pokračovat i v dalším kvartálu, recese je nevyhnutelná. Nic …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB