Do Kiwi.com nastupuje Mitzi Berberi. Působit bude na pozici ředitelky právního oddělení

Travel tech společnost Kiwi.com jmenovala do pozice ředitelky právního oddělení Mitzi Berberi. Berberi do Kiwi.com přináší bohaté zkušenosti – před nástupem do Kiwi.com pracovala jako právní ředitelka pro západní a jižní Evropu ve společnosti Uber, předtím působila na pozici zástupkyně hlavního právníka ve společnosti Fox Networks pro Evropu a Afriku.
Travel tech společnost Kiwi.com jmenovala do pozice ředitelky právního oddělení Mitzi Berberi. Foto: Kiwi.com

„Mám z příchodu Mitzi velkou radost, zvláště v době, kdy opět strmě rosteme. V Kiwi.com využíváme technologie a inovace ku prospěchu zákazníka a Mitzi má cenné zkušenosti a prokázané výsledky právě v oblastech, kde je disrupce na jeho straně a v situacích, kdy inovace předbíhá legislativu,“ komentuje příchod posily Oliver Dlouhý, spoluzakladatel a ředitel Kiwi.com.

„Je pro mě ctí stát se součástí Oliverova exekutivního týmu a podílet se na úspěchu společnosti, která si zakládá na lidech, pokroku a snaze zpřístupnit cestování všem,“ řekla Mitzi Berberi, nová ředitelka právního oddělení v Kiwi.com.

V minulosti byla Berberi vedoucí právního oddělení a obchodních záležitostí pro Spojené království, Francii a Afriku ve Fox International Channels, stejnou pozici vykonávala také v mediální společnosti Banijay Group.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Průlomový verdikt soudu: Stát dělá málo pro ochranu klimatu

Analýza
Městský soud v Praze v průlomovém rozhodnutí vyhověl spolku Klimatická žaloba ČR a dalším žalobcům a nařídil státu urychleně a v souladu s jeho povinnostmi z evropského a mezinárodního práva přijmout nezbytná opatření pro zpomalení klimatické změny. Soudy v Česku tak rozhodly vůbec poprvé v historii.