Edenred: Jmenování nového generálního ředitele Edenredu Česká republika

Peter Hradiský, dřívější generální ředitel Lyreco UK & Irelaned, bude nyní odpovědný za řízení týmu Edenredu v České republice a na Slovensku. Reportuje Dane Sintejudeanové, regionální ředitelce pro střední a východní Evropu.
Peter Hradiský byl jmenován generálním ředitelem Edenred Česká republika a Edenred Slovakia s účinností od 16. srpna 2021. Foto: Edenred

Peter Hradiský má více než dvacetiletou praxi v oblasti obchodu, byznysu distribuce a služeb. Do Edenredu přináší mezinárodní zkušenosti, které získal v řídících pozicích v šesti evropských zemích. Je spojen i se značkou Lyreco, která se pod jeho vedením transformovala ze start-upu na silnou a stabilní společnost s mezinárodním renomé.

Úspěch každé firmy se odvíjí od spokojenosti zaměstnanců, jejich růstu a pracovních úspěchů. To je pracovní filozofie, kterou chce spolu se svými zkušenostmi zúročit v Edenredu Česká republika. Aktuální situace na trhu je pro něj výzvou, jak začít novou etapu fungování společnosti.

„Je to unikátní příležitost budovat nová partnerství, která přinesou novou energii do ní samotné i směrem k našim partnerům – uživatelům, klientům, ale i našim zaměstnancům, pro které chceme být značkou první volby,“ uvedl Peter Hradiský.

Jako generální ředitel chce pokračovat v dynamické digitalizaci společnosti na všech jejích úrovních. Jeho cílem je udržet vedoucí pozici společnosti v péči o zaměstnance i prostřednictvím motivační a odměňovací platformy fixních a flexibilních benefitů. Je přesvědčen, že cesta k dosažení tohoto cíle vede přes digitální řešení.

Dana Sintejudeanová, regionální ředitelka pro střední a východní Evropu, doplňuje: „Jsem ráda, že mohu přivítat Petra v této úloze v Edenredu. Jeho mezinárodní zkušenosti a know-how v oblasti managementu a prodeje jsou velkým přínosem pro další rozvoj našeho podnikání, ale i pro posílení naší efektivity na trhu, kde vidíme příležitost k růstu, ať už v oblasti zaměstnaneckých výhod, nebo při urychlování digitalizace celé společnosti.“

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Máme více platebních terminálů, než ekonomicky vyspělejší Německo

Analýza
V různých ekonomických ukazatelích včetně hrubého domácího produktu (HDP) na jednoho obyvatele sice Česká republika s Německem jasně prohrává, ale jsou i oblasti, kde jsou na tom čeští obyvatelé překvapivě lepší. Jednou z nich je dostupnost platebních terminálů, kde Česko patří ke „zlatému“ evropskému středu, zatímco Německo tento žebříček uzavírá spolu se Slovenskem.