Erik Ďurkáň se stává novým partnerem poradenské skupiny Moore Czech Republic

Poradenská skupina Moore Czech Republic má nového partnera zodpovědného za oblast auditních služeb. Od září se jím stal Erik Ďurkáň (34). V Moore Czech Republic dosud působil na pozici ředitele auditu a jednatele dceřiné společnosti Moore Audit CZ. Nyní se Erik Ďurkáň bude přímo podílet též na vedení celé skupiny a na formulaci jejího strategického směřování.
Erik Ďurkáň se stává novým partnerem poradenské skupiny Moore Czech Republic. Foto: Moore Czech Republic

Erik Ďurkáň se od září 2021 stal partnerem zodpovědným za oblast auditních služeb v poradenské skupině Moore Czech Republic, která je členem Moore Global, jedné z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností.

Erik Ďurkáň se zde bude jako partner soustřeďovat na strategické směřování skupiny v oblasti poskytování auditních a souvisejících služeb s cílem ukotvit Moore Audit CZ jako jednu z deseti největších auditních společností na tuzemském trhu.

Erik Ďurkáň má více než deset let zkušeností v poskytování auditních služeb pro velké české i zahraniční společnosti a také veřejný sektor. Od roku 2010 působil v manažerských pozicích auditorské společnosti Mazars.

Je absolventem VŠE, držitelem certifikace ACCA; je členem Komory auditorů České republiky a Institutu certifikace svazu účetních.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Objednávky rostlinných jídel za rok vzrostly o 40 procent

V pondělí 4. října se odehrál historicky druhý ročník konference zaměřené čistě na rostoucí trend rostlinných produktů. Konferenci Plant-Powered Perspectives 2021 pořádal projekt Rostlinně a účastnili se všichni …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Nedostatek čipů neohrožuje jen autoprůmysl a jeho dodavatele

Analýza
Nedostatek čipů dopadá negativně nejen na automobilky, ale kvůli odstávkám v jejich výrobě mohou být ještě silněji postiženi i jejich subdodavatelé. Dokládají to i údaje Českého statistického úřadu: Zatímco průmyslová produkce v srpnu meziročně klesla o 1,4 procenta, odvětví výroby motorových vozidel, přívěsů a návěsů zaznamenalo propad o více než 28 procent.