ESG manažerkou developerské skupiny Crestyl se stala Alena Líškay Králíková

Developerská a investiční skupina Crestyl jmenovala v květnu svou ESG manažerkou Alenu Líškay Králíkovou. Na nově zřízené pozici bude zodpovědná za rozvoj a dohled nad politikami a postupy v oblasti životního prostředí, společenské odpovědnosti a správy a řízení společnosti.
Developerská a investiční skupina Crestyl jmenovala v květnu svou ESG manažerkou Alenu Líškay Králíkovou. Foto: Crestyl

„Nastal čas podívat se na náš přístup k ESG strategicky a připravit dlouhodobou strategii udržitelnosti. Proto mám velikou radost, že v našem týmu můžeme přivítat právě Alenu. Je opravdovým nadšencem pro udržitelnost a rozmanitost s významnými zkušenostmi nejen s vedením a vyhodnocováním CSR a ESG strategií, ale i s mnoha filantropickými iniciativami. Věřím, že pro naši společnost bude přínosným členem a díky svým bohatým znalostem a zkušenostem nám dále pomůže rozvíjet se v oblasti udržitelnosti a celospolečenské odpovědnosti,“ říká Simon Johnson, ředitel skupiny Crestyl.

Alena Líškay Králíková přichází do Crestylu z pojišťovny Kooperativa, kde působila dva roky jako Sustainability and Diversity manager. Předtím působila téměř tři roky jako CSR manažerka v platformě Byznys pro společnost, tutéž pozici pak zastávala téměř pět let také v Československé obchodní bance (ČSOB).

Alena Líškay Králíková je absolventkou Univerzity Karlovy, oboru anglický a francouzský jazyk a literatura. Má téměř tříletou dceru, která s rodinou sdílí vášeň pro cestování na kratší i delší vzdálenosti i krátké výlety a turistiku. Alena je kromě toho také velkou milovnicí literatury a divadla.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Ohřev vody se solárními kolektory

Pokud zvažujete, že byste si pořídili solární ohřev vody, je hned z několika důvodů výhodnější pořídit si solární kolektory. Na rozdíl od fotovoltaiky totiž získávají ze sluneční energie teplo, které využijete při …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Také risknete práci načerno?

Poradna
Na tohle rozhodnutí nadávají statisíce lidí, nespokojenost projevují malí i velcí zaměstnavatelé, a přesto nelze změny týkající se od července 2024 tzv. dohodářů jednoznačně odsoudit. Ale ani přivítat s nadšením. Měly ztížit vyhýbání se daním a odvodům i ztížit život především předčasným důchodcům, kteří v posledních letech vyměnili pracovní poměr za práci na dohodu.