ESG manažerkou developerské skupiny Crestyl se stala Alena Líškay Králíková

Developerská a investiční skupina Crestyl jmenovala v květnu svou ESG manažerkou Alenu Líškay Králíkovou. Na nově zřízené pozici bude zodpovědná za rozvoj a dohled nad politikami a postupy v oblasti životního prostředí, společenské odpovědnosti a správy a řízení společnosti.
Developerská a investiční skupina Crestyl jmenovala v květnu svou ESG manažerkou Alenu Líškay Králíkovou. Foto: Crestyl

„Nastal čas podívat se na náš přístup k ESG strategicky a připravit dlouhodobou strategii udržitelnosti. Proto mám velikou radost, že v našem týmu můžeme přivítat právě Alenu. Je opravdovým nadšencem pro udržitelnost a rozmanitost s významnými zkušenostmi nejen s vedením a vyhodnocováním CSR a ESG strategií, ale i s mnoha filantropickými iniciativami. Věřím, že pro naši společnost bude přínosným členem a díky svým bohatým znalostem a zkušenostem nám dále pomůže rozvíjet se v oblasti udržitelnosti a celospolečenské odpovědnosti,“ říká Simon Johnson, ředitel skupiny Crestyl.

Alena Líškay Králíková přichází do Crestylu z pojišťovny Kooperativa, kde působila dva roky jako Sustainability and Diversity manager. Předtím působila téměř tři roky jako CSR manažerka v platformě Byznys pro společnost, tutéž pozici pak zastávala téměř pět let také v Československé obchodní bance (ČSOB).

Alena Líškay Králíková je absolventkou Univerzity Karlovy, oboru anglický a francouzský jazyk a literatura. Má téměř tříletou dceru, která s rodinou sdílí vášeň pro cestování na kratší i delší vzdálenosti i krátké výlety a turistiku. Alena je kromě toho také velkou milovnicí literatury a divadla.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jak nepřijít o část dědictví?

Poradna
Délka dědického řízení se kvůli nízkému počtu notářů i covidovým karanténám v poslední době protáhla, u složitějších řízení až na půl roku. Autor poradny má čerstvou zkušenost s jednáním déle než dvouletým.