Facility management ve skupině ČSOB povede Josef Šedivý

S účinnosti od 1. ledna 2022 převezme oblast facility managementu (FAM) ve skupině ČSOB Josef Šedivý. Josef Šedivý nastoupí na pozici výkonného ředitele a nahradí tak Zoru Křičkovou, která strávila ve skupině ČSOB na různých pozicích v oblasti správy budov a operations 17 let a svoji pracovní kariéru se rozhodla ukončit.
Facility management ve skupině ČSOB nově povede Josef Šedivý. Foto: ČSOB

„Chci touto cestou poděkovat Zoře Křičkové za její nadšení, pracovitost a inspiraci, kterou vždy šířila kolem sebe, a díky tomu vzniklo mnoho zajímavých projektů a výsledky můžeme vidět všude kolem sebe, nejen u nás v Radlicích. Zároveň přeji Josefovi mnoho úspěchu v této významné pozici a těším se na intenzivní spolupráci a projekty, díky kterým potvrdíme svou roli leadera v oblasti flexibility a výstavby energeticky úsporných budov ohleduplným k životnímu prostředí i v budoucnosti,“ komentuje personální změny Marcela Suchánková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za oblast HR, IT, Operations a FAM.

Josef vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na informační technologie a manažerské účetnictví. Před nástupem do ČSOB působil ve společnosti Deloitte. Do ČSOB nastoupil v roce 2011 jako manažer informační bezpečnosti. V rámci oblasti řízení nefinančních rizik Josef postupně pracoval jako vedoucí týmu, manažer a od roku 2016 byl ředitelem tohoto útvaru. V roce 2018 se stal ředitelem pro oblast Přímé distribuce, kde byl odpovědný za oblast přímého prodeje, digitalizace ČSOB Retailu a za služby klientského centra. V roce 2021 působil Josef jako lídr Agilní transformace s misí zavádět a zlepšovat agilní řízení v ČSOB skupině.

„Převzít práci po Zoře Křičkové je pro mě obrovská výzva a zároveň čest. Zora pracovala na nejvýznamnějších facility management projektech skupiny ČSOB. Podílela se na stavbě první i druhé části radlické centrály. V posledních letech byla také u zrodu regionální centrály ČSOB v Hradci Králové. Její profesní cesta v naší skupině je velice inspirativní a já se moc těším, že v této cestě budu pokračovat. Výzev je hodně. I nadále budeme pracovat na tématech flexibility pro naše zaměstnance a zároveň se stále více otevírat veřejnosti. Prioritou zůstává vytváření prostředí, které je v souladu s ekologií a udržitelností. V Česku jsme v této oblasti leadery. Velkým tématem jsou také pokračující inovace v pobočkové síti pro naše klienty,“ sděluje k nové pozici Josef Šedivý.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB