Filip Hájek novým generálním ředitelem TSK

Od začátku letošního května došlo ke změně ve vedení akciové společnosti Technické správy komunikací hlavního města Prahy (TSK). Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem se stal Filip Hájek, dosavadní místopředseda představenstva. Firma o tom informovala v tiskové zprávě, kterou mají Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) k dispozici.
Filip Hájek se stal novým předsedou představenstva a generálním ředitelem TSK. Foto: TSK

Hájek v představenstvu TSK působí od roku 2019 a dosud měl na starosti finanční řízení společnosti, IT, agendu parkování a údržbu komunikací. Před příchodem do TSK působil jako finanční ředitel Českých aerolinií a poradce představenstva Českého aeroholdingu.

Předtím působil jako manažer a konzultant v poradenských společnostech BDO a Ernst & Young. Vystudoval ekonomii na Karlově univerzitě a v rámci studia byl na výměnném programu na University of Richmond.

Novým místopředsedou představenstva TSK se stal Marcel Homolka. Foto: TSK

Novým místopředsedou představenstva se stal Marcel Homolka. Vrcholový manažer se zahraničními zkušenostmi, který 12 let působil na top pozicích v České pojišťovně.

Mimo jiné řídil největší penzijní fond v ČR a současně pro skupinu Generali rozvíjel penzijní business ve střední a východní Evropě. V rámci pracovních pozic měl primárně na starosti obchodní a finanční řízení společnosti, rozvoj informačních systémů a komunikaci s regulátory.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB