Jana Zelinková se postavila do čela Generali penzijní společnosti

Personálie
Ve vedení společnosti Generali penzijní společnost došlo k personální změně. Novou generální ředitelkou se stala Jana Zelinková, která tím přebírá vedení největšího tuzemského poskytovatele penzijního spoření. Redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) to sdělil tiskový mluvčí Petr Brousil.
Novou generální ředitelkou Generali penzijní společnosti se stala Jana Zelinková. Foto: Generali penzijní společnost

Jana Zelinková se vrací do známého prostředí – ve skupině Generali již v minulosti působila v oblasti risk managementu. V její osobě tak společnost našla člověka se zkušenostmi a znalostmi v oboru financí a pojištění, se schopností řídit ekonomiku i rizika.

„Vážím si důvěry a užívám si návrat do známého prostředí. Jsem připravena čelit všem výzvám, zejména v oblasti legislativních změn penzijního spoření,“ uvedla ke svému nástupu do funkce Zelinková.

PSALI JSME:
Jana Zelinková se postavila do čela Generali penzijní společnosti

Změna na pozici generální ředitelky Generali penzijní společnosti úspěšně prošla nezbytným řízením před dohledovými orgány. Jana Zelinková na této pozici nahradila Lenku Kejíkovou, která se stala členkou představenstva v roli pojistně-technické ředitelky pro oblast životního prostředí.

Generali je dlouhodobě největším poskytovatelem spoření na důchod v České republice. V současnosti má přes jeden milion klientů, celkový objem jejich spravovaných prostředků ke konci roku 2022 činil 138,5 miliardy korun.

PSALI JSME:
Skupina Generali je v nejlepší kondici v historii. Loni dosáhla rekordních výsledků

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB