FINfest a REALITYfest opět v Praze! Odborníci budou řešit témata, která hýbou světem financí a realit

Dne 3. října 2022 se ponoříme do témat, která budou utvářet vývoj odvětví financí a realit. FINfest a REALITYfest přináší šanci dozvědět se o tom, co bude dál v oblasti financí a realit.
Odborníci budou na konferencích FINfest a REALITYfest řešit témata, která hýbou světem financí a realit. Ilustrační foto: FINfest/fotovrzal.com

Můžete se propojit s vedoucími pracovníky na nejvyšší úrovni, kteří vedou své organizace tímto rychle se měnícím prostředím, a zároveň se dozvědět více o tématech, jako jsou investování, financování bydlení, světové trendy, investice do zahraničních nemovitostí a další.

Celodenní program začíná v 9:30 a přinese výjimečný program, v jehož rámci vystoupí desítky předních českých odborníků. Objeví se zde jména, jako Lukáš Kovanda, Dominik Stroukal, David Navrátil, Tomáš Nidetzký, nebo také Marian Jelínek, Milan Zajíček, Petr Jan Křen a Tomáš Rusňák.

Vstupenky na konference zakoupíte na stránkách obou konferencí ve variantách Basic, Classic a VIP. Speciální cenu máme pro finanční poradce registrované u České národní banky! Ti mají zvýhodněné vstupné.

FINfest a REALITYfest v minulých letech přilákaly až 1 500 účastníků a vystoupilo zde přes 150 řečníků a nejinak tomu bude i letos!

To vše nabídne FINfest a REALITYfest 3. října ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze.

Konference FINfest a REALITYfest pořádají komunitními weby Realiťáci-sobě.cz a Poradci-sobě.cz společně s Realitním vzdělávacím institutem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Česku chybí práce mladých vzdělaných žen. Jsou na mateřské

Analýza
Na rozdíl od většiny evropských zemí se Česku stále nedaří skloubit kariéru a mateřství. Na trhu pak chybí práce mladých a vzdělaných žen. Ukázala to nová studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR, s jejímiž výsledky se redakce FAEI.cz měla možnost seznámit.