FINfest a REALITYfest opět v Praze! Odborníci budou řešit témata, která hýbou světem financí a realit

Dne 3. října 2022 se ponoříme do témat, která budou utvářet vývoj odvětví financí a realit. FINfest a REALITYfest přináší šanci dozvědět se o tom, co bude dál v oblasti financí a realit.
Odborníci budou na konferencích FINfest a REALITYfest řešit témata, která hýbou světem financí a realit. Ilustrační foto: FINfest/fotovrzal.com

Můžete se propojit s vedoucími pracovníky na nejvyšší úrovni, kteří vedou své organizace tímto rychle se měnícím prostředím, a zároveň se dozvědět více o tématech, jako jsou investování, financování bydlení, světové trendy, investice do zahraničních nemovitostí a další.

Celodenní program začíná v 9:30 a přinese výjimečný program, v jehož rámci vystoupí desítky předních českých odborníků. Objeví se zde jména, jako Lukáš Kovanda, Dominik Stroukal, David Navrátil, Tomáš Nidetzký, nebo také Marian Jelínek, Milan Zajíček, Petr Jan Křen a Tomáš Rusňák.

Vstupenky na konference zakoupíte na stránkách obou konferencí ve variantách Basic, Classic a VIP. Speciální cenu máme pro finanční poradce registrované u České národní banky! Ti mají zvýhodněné vstupné.

FINfest a REALITYfest v minulých letech přilákaly až 1 500 účastníků a vystoupilo zde přes 150 řečníků a nejinak tomu bude i letos!

To vše nabídne FINfest a REALITYfest 3. října ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze.

Konference FINfest a REALITYfest pořádají komunitními weby Realiťáci-sobě.cz a Poradci-sobě.cz společně s Realitním vzdělávacím institutem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

25 let energetických systémů z Brna

Specialista na energetické systémy Schwank oslavil koncem září 2022 své 25. výročí. Brněnská firma, založená jako dvanáctá zahraniční dceřiná společnost stejnojmenné německé mateřské společnosti, se vyprofilovala z …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

O vyšší plat si řekne jen pětina Čechů, nejméně v Evropě

Průzkum
Ani nejvyšší inflace za posledních 30 let nepřiměje české zaměstnance, aby si v práci řekli o přidání. V nejbližších měsících se pouze necelá pětina Čechů chystá říct si o zvýšení platu. To je suverénně nejméně v Evropě a výrazně za světovým průměrem, který činí 35 procent.