Fraser Watson a Hugo Fischer posilují investiční tým Savills

Savills, přední světová realitní poradenská společnost, posiluje svůj investiční tým a jmenovala Frasera Watsona Head of Investment pro Českou republiku a Slovensko.
Fraser Watson působí ve společnosti Savills od roku 2018. Foto: Savills

Firma o tom informovala v tiskové zprávě. Watson působí ve společnosti Savills od roku 2018. Je zkušeným profesionálem v oblasti nemovitostí s více než dvacetiletou praxí a bohatými zkušenostmi s poskytováním komplexního poradenství v rámci všech realitních sektorů.

Na pozici vedoucího oddělení vystřídá Stuarta Jordana, který byl v srpnu jmenován Chief Executive Officer Savills pro střední a východní Evropu. Investiční tým Savills se také rozšiřuje o nového člena, kterým je Hugo Fischer. Nastupuje do investičního týmu na pozici Associate a přináší s sebou řadu zkušeností v oblasti investic do nemovitostí, správy majetku a developmentu.

Fraser Watson žije v Praze od roku 2007 a šest let působil ve vedoucích pozicích pražské pobočky Savills. Do společnosti Savills nastoupil nejprve jako Head of Valuation a posledních pět let působí v investičním týmu, kde poskytuje konzultační služby v oblasti prodeje, akvizic a poradenství klientům ve všech sektorech nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Před nástupem do Savills pracoval pro společnost Sports Direct na pozici Head of Real Estate pro Evropu, kde byl zodpovědný za rozvoj a realizaci strategie obchodní expanze na 16 evropských trzích. Vystudoval realitní management na University of Central England v Birminghamu a v roce 2006 získal kvalifikaci MRICS.

Hugo Fischer bude v Savills bude pracovat v investičním oddělení po boku Frasera Watsona. Foto: Savills

Hugo Fischer studoval na The Hague University of Applied Science v Nizozemsku a na Cass Business School v Londýně, kde získal titul Master of Science v oboru nemovitostí. Své pracovní zkušenosti Hugo sbíral především na Slovensku, kde pracoval v oblasti poradenských služeb a také jako investor a developer v oblasti nemovitostí.

Hugo pracoval jako stážista v oddělení Deal Advisory KMPG, poté přešel do společnosti HB Reavis, kde strávil tři roky jako leasingový manažer a následně na pozici Asset Manager ve společnosti IaD Investments. Do Savills Hugo přichází z investiční společnosti OPC Group, kde byl odpovědný za identifikaci a transakce investičních příležitostí.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB