Ondřej Míček v Savills pro Českou republiku a Slovensko povýšil

Tuzemská pobočka společnosti Savills, která je součástí globální firmy poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí, jmenovala 1. prosince Ondřeje Míčka na pozici Head of Industrial Agency pro Českou republiku a Slovensko. Společnost o tom informovala naši redakci.
Díky tomu, že jsem součástí Savills již několik let, tak vím, jak tým funguje interně zejména ve vztazích s klienty a mám tedy jasnou vizi, kam oddělení dále směřovat, říká Ondřej Míček. Foto: Savills

Míček v Savills začínal jako konzultant v oblasti pronájmu průmyslových prostor a během svého působení rozšířil svou specializaci o prodej průmyslových prostor, akvizice pozemků a datová centra. On a jeho tým se zaměřují na průmyslový a logistický trh, přehled a nabídku pozemků a trh datových center v České republice a na Slovensku.

„Jmenování Ondřeje do vedoucí pozice je odměnou za jeho úsilí a přínos k významnému rozvoji a rozšíření služeb industriálního týmu v Savills. Ondřej vnáší do své nové pozice pracovní entuziasmus a má plnou podporu firmy v personálním rozvoji oddělení a rozšiřování odbornosti týmu a stávající klientské základny,“ informoval Stuart Jordan, CEO Savills Central & Eastern Europe.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB