GARBE rozšiřuje obchodní a projektový tým o Veroniku Zacha a Jana Hradeckého

GARBE, Industrial Real Estate CEE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti v regionu střední a východní Evropy, přivítal do týmu nové kolegy. Veronika Zacha se přidala na pozici senior manažera pro rozvoj obchodu v Česku a Jan Hradecký nově zaujme roli projektového manažera. Oba noví členové týmu mají bohaté zkušenosti z oboru a zapojí se do rozběhnutých projektů GARBE v regionu.
Veronika Zacha přichází do Garbe ze společnosti Panattoni a s sebou přináší více než osm let zkušeností z trhu s průmyslovými nemovitostmi. Foto: Garbe

Veronika Zacha přichází do GARBE ze společnosti Panattoni a s sebou přináší více než osm let zkušeností z trhu s průmyslovými nemovitostmi. Pracovala například na projektech pro společnosti Coca Cola, IKEA, Real Digital a další. Na nové pozici bude mít na starosti komunikaci se zákazníky, poradenskými společnostmi a bude zprostředkovávat pronájmy na českém trhu. V následujících měsících se zaměří především na GARBE Park České Budějovice.

Jan Hradecký vede projekty už téměř 20 let a také přichází do GARBE ze společnosti Panattoni. Jeho úkolem bude řízení výstavby v regionu střední a východní Evropy, ať už spekulativně, nebo zákazníkům na míru. Jan a Veronika v minulosti spolupracovali na projektech pro klienty z nejrůznějších odvětví, včetně Tchiba, a také se podíleli na výstavbě největší e-commerce průmyslové haly v Česku pro společnost Amazon.

Jan Hradecký vede projekty už téměř 20 let a přichází do Garbe ze společnosti Panattoni. Foto: Garbe

„Naše projekty se velmi rychle rozvíjí, takže jsme rádi, že roste i náš tým, řekl Martin Stratov, ředitel GARBE pro rozvoj obchodu v Česku a na Slovensku, v Čechách stavíme první halu v GARBE Parku Chomutov a připravujeme výstavbu v Českých Budějovicích a věříme, že Veronika a Jan budou se svými zkušenostmi pro úspěch obou projektů velkým přínosem,“ dodal.

GARBE spravuje v Polsku nemovitosti o rozloze 22 000 metrů čtverečních, v České republice nedávno zahájila výstavbu 30 000 metrů čtverečních v GARBE Parku Chomutov a na Slovensku dokončuje 26 000 metrů čtverečních v GARBE Green Parku Piešťany.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB