Imperial Brands: Oliver Kutz se stal novým generálním ředitelem regionu Střední a východní Evropa

Novým generálním ředitelem regionu Střední a východní Evropa společnosti Imperial Brands, jednoho z největších světových výrobců tabákových a netabákových nikotinových výrobků, se stal Oliver Kutz. Svoji funkci převzal v červnu 2021 a v rámci svých povinností bude řídit a dohlížet na aktivity na jedenácti trzích včetně České republiky.
Oliver Kutz se stal novým generálním ředitelem regionu Střední a východní Evropa. Foto: Imperial Brands

V tabákovém průmyslu působí na různých pozicích v oblasti managementu, prodeje a marketingu více než dvacet let. Má zkušenosti z Německa, Velké Británie, Tchaj-wanu, Ukrajiny a Ruska. Před svým jmenováním do aktuální funkce pracoval jako generální ředitel americké pobočky Imperial Brands – ITG Brands LLC.

„Střední Evropa je v rámci struktury Imperial Brands jedním z nejdynamičtějších a nejrozmanitějších regionů. Třetinu profitu celého našeho regionu tvoří Česká republika a to ji činí ve srovnání s dalšími zeměmi regionu výjimečnou,“ uvedl Oliver Kutz.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB