Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2024?

Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2024? A co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 4. ledna 2024 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro rok 2024.
Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2024? A co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? Ilustrační foto: Pixabay.com

Hlavním tématem konference, která se koná v exkluzivních prostorách Clarion Congress Hotelu (Freyova 945/33, Praha 9), bude ochrana portfolia v prostředí hrozící recese a v období hlubokého geopolitického chaosu.

Pozvání k diskuzi o vyhlídkách tuzemské ekonomiky a české koruny přijal bývalý guvernér České národní banky Zdeněk Tůma. Na něj s makroekonomickou prognózou pro celý středoevropský region naváže Przemysław Kwiecień, hlavní ekonom XTB.

Zajímavé investiční strategie představí zástupci největších světových správců aktiv – Paul Jackson (hlavní globální analytik INVESCO), Catherine Yeung (investiční ředitelka Fidelity International) a Craig Cameron (portfoliomanažer Franklin Templeton Investment Management).

Odpověď na otázku, v jaké fázi je komoditní supercyklus, bude hledat stratég Ole S. Hansen ze Saxo Bank.

Proč by investoři i firmy měli hledat příležitosti na parketu pražské burzy, ale také v řadě dalších perspektivních českých neveřejně obchodovaných firem? Prostor k diskuzi dostanou generální ředitel BCPP Petr Koblic, zakladatel Jet Investment Igor Fait nebo Martin Cakl, portfoliomanažer fondu Naše Česko.

V bloku věnovaném nemovitostním investicím zasednou například Kamil Staněk (ředitel finanční distribuce Českomoravské Nemovitostní) nebo Ivana Birtová (spoluzakladatelka Realitního Shakeru).

O alternativních investicích budou hovořit Pavel Rydzyk (předseda představenstva YD Capital) a Martin Jaroš (provozní ředitel Portu). A Investiční fórum nemůže vynechat ani kryptoměny, o těch bude mluvit Igor Pauer (SuperFrank).

A to není vše. O tipy a doporučení na rok 2024 se s účastníky fóra podělí dalších více než tucet investičních expertů.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB