Jak se naučit anglicky (i s minimem času)

Největším problémem při studiu angličtiny bývá nedostatek času. V této hektické době totiž není úplně snadné najít si volnou chvíli k procvičování. Máme pro vás několik tipů, jak se učit anglicky i s minimem volného času.
Ilustrační foto: Pexels.com

Přestali jste se učit anglicky kvůli tomu, že vám nevyhovují časy jazykových kurzů? To nemusí být nutně překážkou. Existují totiž i individuální kurzy angličtiny. Jejich největší výhodou je to, že si sami vyberete, kdy budou lekce probíhat.

Kromě toho ale poskytují i další benefity. Mezi ně patří třeba to, že náplň hodin se vám stoprocentně přizpůsobí. Nemusíte tedy už ztrácet čas učením se věci, které nikdy nevyužijete. Místo toho svůj čas využijete k tomu, co zrovna potřebujete procvičit.

Další výhodou je také to, že si sami můžete zvolit, kde budou hodiny probíhat. Bude to u vás doma, ve vaší oblíbené kavárně nebo v našich učebnách? Pokud se vám nezamlouvá ani jedna z možností, můžete využít nabídky online výuku s lektorem. Jak je vidět, v dnešní době už nejste omezeni časem ani prostorem.

Pokud chcete umět anglicky na opravdu dobré úrovni, potřebujete jazyk procvičovat i mimo vyučovací hodiny. Dobrou zprávou je, že nepotřebujete hodiny času každý den. Stačí pouze efektivněji využít čas v autobuse – během této chvíle můžete poslouchat anglický podcast, procvičovat slovíčka pomocí aplikace apod. Učit se můžete i zábavnou formou z filmů, seriálů i písniček.

Nyní vidíte, že anglicky se můžete naučit i s minimem času.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru