Jaroslav Bohata se stal novým obchodním ředitelem Business Lease

Do pozice obchodního ředitele společnosti Business Lease, specializované na operativní leasing a správu firemních vozových parků, nastoupil Jaroslav Bohata. Ten v obchodním oddělení firmy, která se nyní stará o flotilu 11 800 aut, působí na různých pozicích již 18 let. Finanční a ekonomické informace (faei.cz) o tom firma informovala prostřednictvím svého mediálního zástupce.
Prioritou Jaroslava Bohaty na pozici obchodního ředitele Business Lease je spokojenost klientů. Foto: Business Lease

Jak uvedla ředitelka společnosti Hana Výmolová, mezi úkoly Jaroslava Bohaty v nové roli bude vedle dosažení obchodních výsledků dle aktuálního plánu patřit mimo jiné zvýšení podílu obnovy vozových parků, udržení vysoké spokojenosti klientů nebo úprava některých obchodních procesů týkajících se akvizice.

„V operativním leasingu se úspěch vedle obratu poměřuje také velikostí spravované flotily aut, takže i tímto směrem chci napřít své úsilí. Mojí prioritou je, abychom fungovali jako partner klienta ve smyslu odbornosti, pomoci a konzultantství. Auta nabízejí různí poskytovatelé operativního leasingu stejná, co se ale liší, je právě kvalita služeb, přidaná hodnota a péče o klienty,“ řekl Jaroslav Bohata.

Pod nového ředitele bude spadat 25 členů obchodního týmu. Bohata je typem šéfa, jenž nemá rád diktátorský styl, dává lidem důvěru, ale požaduje výsledky. Chce se obklopovat lid mi, kteří budou nadále budovat dlouhodobé vztahy s klienty, s některými již nyní Business Lease spolupracuje i dvacet let.

Před příchodem do Business Lease Jaroslav Bohata žil osm let v USA, ve volném čase se rád věnuje cyklistice nebo lyžování. Novému obchodnímu řediteli je 50 let. Má dvě děti ve věku 22 a 24 let, které studují vysokou školu. Ve volném čase se rád věnuje cyklistice nebo lyžování.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB