Vlastimil Sečkař šéfem movitostního financování Raiffeisen – Leasing

Personálie
Do funkce Head of Equipment Financing (šéf movitostního financování, pozn. red.) společnosti Raiffeisen – Leasing byl jmenován Vlastimil Sečkař. Podle informací, které společnost poskytla redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz), bude jeho hlavním záměrem dosahování obchodních plánů, automatizace a digitalizace procesů.
Ředitelem movitostního plánování Raiffeisen – Leasing se stal Vlastimil Sečkař. Foto: Raiffeisen – Leasing

Vlastimil Sečkař ve firmě působí od roku 2016, vystřídal pozice Business Development Manager (manažer rozvoje podnikání) a Head of External Distribution Channel (šéf externích kanálů distribuce). Na postu ředitele movitostního plánování Raiffeisen – Leasing nahradí Sečkař Přemysla Beneše, který se od ledna letošního roku stal jednatelem společnosti.

V nové roli se zaměří nejen na dosahování obchodních cílů a pokračování v automatizaci a digitalizaci, ale také na zavádění efektivnějších obchodních procesů. Jeho plány jsou postaveny na individuálním přístupu k jednotlivým klientům.

„Pravidelně ověřujeme, co je pro naše klienty důležité, a vyhodnocujeme, jak jsou s našimi službami spokojeni. Mám k dispozici skvělý tým, s nímž bych rád navázal na úspěchy Přemysla Beneše, a ještě více posílil naši flexibilitu a schopnost pružně reagovat na potřeby našich klientů,“ upřesnil svou vizi Sečkař, který v minulosti pracoval také ve společnosti GE Money Leasing.

PSALI JSME:
Přemysl Beneš byl jmenován novým jednatelem Raiffeisen - Leasing

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.