Kateřina Hajná marketingovou ředitelkou pražského hotelu Marriott

Pražský hotel Marriott oznámil klíčové personální změny ve svém vedení. Kateřina Hajná, dosavadní marketingová manažerka hotelu, přebírá pozici ředitelky marketingu. Novou posilou hotelu Marriott je Alexandr Mikloše, který se ujímá role ředitele Sales and Distribution. Hotel o tom informoval také redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz).
Kateřina Hajná, která přebírá pozici ředitelky marketingu pražského hotelu Marriottu, působí také jako oficiální školitel marketingu v rámci hotelové asociace AHR. Foto: Marriott

Hajná, která se k týmu Marriottu připojila na začátku roku 2022, přináší do své nové role bohaté zkušenosti z oblasti marketingu a PR. Ty získala během svého působení v předních pražských hotelích, jako je Tower Park, Mama Shelter či hotel Augustine.

V Prague Marriott má na starosti realizaci veškerých marketingových a komunikačních aktivit hotelu, restaurace a baru The Artisan. Současně také odpovídá za koordinaci nových marketingových strategií, včetně digitálního marketingu hotelu.

„Ze své nové role mám velkou radost a těším se na další možnosti a příležitosti k rozvoji a budování značky Marriott v Praze,“ uvedla Kateřina Hajná, která také působí jako oficiální školitel marketingu v rámci hotelové asociace AHR.

Nový ředitel Sales and Distribution, Alexandr Mikloše, je profesionálem, který v hotelnictví působí od roku 2010. Během své kariéry se podílel se na rozvoji obchodní strategie několika významných pražských hotelů jako je InterContinental, Holiday Inn či Almanac X Alcron Prague.

Obchod a distribuci pražského Marriottu má nově na starosti Alexandr Mikloše. Foto: Marriott

V nové funkci bude mít na starosti obchodní strategii pražského Marriottu, včetně plnění rozpočtu, řízení obchodního týmu a aktivního vyhledávaní obchodních příležitostí.

„Jsem přesvědčený, že personální změny nám umožní posílit naši pozici na pražském trhu a pozvednout naše služby na další úroveň,“ okomentoval změny Robert Grader, generální ředitel hotelu Prague Marriott.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB