Kateřina Poláková pomůže společnosti Knight Frank v rezidenčním segmentu

Personálie
Česká pobočka realitně poradenské společnosti Knight Frank rozšiřuje portfolio poskytovaných služeb. Doposud se společnost orientovala na segment komerčních realit, novinkou jsou služby v oblasti rezidenčních nemovitostí. Nově založené oddělení vede Kateřina Poláková, která má s řízením prodeje a marketingu v rezidenčním segmentu bohaté zkušenosti.
Kateřina Poláková, která má s řízením prodeje a marketingu v rezidenčním segmentu bohaté zkušenosti, vede nově založené rezidenční oddělení ve společnosti Knight Frank. Foto: Knight Frank

Poláková získala zkušenosti v oblasti real estate ve společnostech UBM Development Czechia nebo Arendon. Nově vzniklé oddělení ve společnosti Knight Frank pod jejím vedením poskytuje klientům komplexní služby v rámci koupě, prodeje a pronájmu rezidenčních nemovitostí.

Developerům nabízí kromě služeb, jako jsou akvizice a oceňování, také tvorbu analýz prodejních cen, jejich vývoje, konkurence i dosažitelného nájemného v dané lokalitě. V oblasti prodeje a marketingu zase přípravu či posouzení definice produktu a navazující prodejní a marketingové strategie.

PSALI JSME:
Crestyl: Lenka Preslová je novou obchodní ředitelkou pro komerční nemovitosti

„Ze svého působení v mezinárodních developerských společnostech přináším pohled z druhé strany, kde nové nemovitosti vznikají. Příprava rezidenčního projektu je obtížná disciplína zohledňující mnoho faktorů,“ uvedla Poláková.

„Založení rezidenčního oddělení Knight Frank je podle mého názoru logickým krokem k dosažení komplexního portfolia našich služeb. Pod vedením Kateřiny Polákové, bude nově založené oddělení poskytovat klientům poradenství a na míru šitý servis v oblasti špičkových rezidenčních nemovitostí i v České republice,“ informoval v tiskové zprávě ředitel společnosti Knight Frank Richard Curran.

PSALI JSME:
Investiční oddělení skupiny Českomoravská Nemovitostní nově vede Jiří Šustr

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Bojíme se nedostatku peněz v důchodu, tvrdí většina Čechů

Průzkum
Jen o něco málo více než třetina obyvatel České republiky, kteří dosud nedosáhli důchodového věku, se neobává nedostatečného finančního zajištění v důchodu. Více než tři pětiny tvrdí, že strach mají. Vyplývá to z výsledku šetření, které redakci FAEI.cz poskytlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).