Klíčovou pozici skupinové HR ředitelky v nově vzniklé Mind2Flo obsazuje Mirka Lukáčová

Konzultační skupina Mind2Flo, za níž stojí Jan Galgonek, Karel Komárek a Jakub Havrlant, integruje firmy z jednotlivých divizí. Od března využívají společné zázemí v kancelářích na pražské Bořislavce, které v první fázi spojí obchodní, strategický a mediální tým.
Na pozici Human Relations Director do skupiny nově nastupuje zkušená manažerka Miroslava Lukáčová. Foto: Mind2Flo

Na pozici Human Relations Director do skupiny nově nastupuje zkušená manažerka Miroslava Lukáčová, která bude v Mind2Flo zodpovědná za komplexní HR strategii podporující plánovaný rychlý růst skupiny. Postupné propojení týmů má za cíl zachovat jejich charakter a současně naplno vytěžit potenciál spojení.

Cílem nově vzniklé skupiny Mind2Flo je nabídnout všechny klíčové marketingové a technologické služby uceleně pod jednou střechou a konkurovat tak největším hráčům na trhu. Skupinu tvoří mediální a technologická divize čítající dohromady více než 150 specialistů na média, data, marketing a technologie.

Postupná integrace tak umožní zachovat unikátní charakter jednotlivých týmů a současně vytěžit byznysový potenciál společného end-to-end delivery služeb. V první etapě se v nových prostorech propojí obchodní, strategický a mediální tým včetně HR a IT oddělení a financí. Pražské kanceláře by v budoucnu měly sloužit také jako vstupní brána k dalším trhům v rámci plánované regionální expanze.

Nová šéfka HR a další postupný nábor

Spojení obou divizí a postupná integrace firem s sebou nese i potřebu silného HR týmu. Na pozici Human Relations Director proto do Mind2Flo nastupuje Miroslava Lukáčová, která bude mít na starost kompletní HR strategii a budování týmu s ohledem na plánovaný růst skupiny.

Lukáčová přináší 12leté zkušenosti z vedoucích HR pozic ve společnostech Jan Becher Pernod Richard nebo Rossmann. Její prioritou bude budování firemní kultury, recruitment a motivace zaměstnanců a nastavení HR procesů.

„Šéfa HR vnímám jako naprosto klíčovou roli, která se má aktivně podílet na stavění i následném naplňování celkové firemní strategie. Mirka je pro tuto roli ideální, protože svůj mimořádný cit a vhled do psychologie člověka dokáže velmi rychle propojit s kontextem celé skupiny a jejích potřeb,“ dodává Lenka Auerová, která z pozice Group COO odpovídá za proces integrace i naplňování dlouhodobé strategie skupiny.

Kromě Miroslavy Lukáčové skupina Mind2Flo už stihla přilákat desítku seniorních manažerů a manažerek, kteří rozšíří vedení nově vzniklé skupiny. Jednotlivá jména bude skupina oznamovat v následujících týdnech. Hiring však pokračuje i nadále, Auerová se svým týmem chce do konce roku obsadit desítky nově vznikajících pozic především v oblastech mediálních kompetencí, dat a řízení zákaznické zkušenosti.

Nábor je zaměřený také na vytvoření mezinárodního týmu, který bude pracovat na projektech evropských hráčů. Při výběru nových členů týmu mají zkušenosti s odborností stejnou váhu jako osobnost a povaha nových posil, protože silnou firemní kulturu vnímá skupina Mind2Flo jako strategickou záležitost.

Nové pražské prostory na ploše více než 1 000 m2 spojují designový interiér a možnost využití virtuálních studií a zasedacích místností přizpůsobených hybridní a vzdálené práci, která je v rámci skupiny klíčová.

„Práci z domu vnímáme jako naprosto běžnou a přirozenou součást pracovního procesu a fungování teamů, a proto jsou naše nové kanceláře vybaveny profesionální technikou umožňující zapojení odkudkoliv. Klademe důraz na vytvoření klíčového místa, kde lidé společně tvoří, staví firmu, ladí mindset a vytváří firemní kulturu. Místa, kde lidé chtějí trávit čas spolu – bez ohledu na to, zda se nachází v kanceláři fyzicky, nebo zrovna pracují z domova.“ dodává Miroslava Lukáčová, HR Director Mind2Flo.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB