Kurýři GLS již 12 let bezplatně přepravují dárky do dětských domovů, nově i s pomocí balíkomatů

Balíkový přepravce GLS se již dvanáctým rokem zapojuje do tradičního projektu Daruj hračku, v rámci kterého zcela zdarma přepraví dárky pro děti z dětských domovů a ústavů sociální péče. V minulém roce kurýři převezli celkem 4 512 balíčků o váze 6 tun a hodnotě 6,5 milionů Kč.
Balíkový přepravce GLS se již dvanáctým rokem zapojuje do tradičního projektu Daruj hračku, v rámci kterého zcela zdarma přepraví dárky pro děti z dětských domovů a ústavů sociální péče. Ilustrační foto: GLS

Zájemci si mohu do 14. prosince vybírat ke splnění některé z vánočních přání v on-line aplikaci Daruj hračku. Přepravce zároveň doporučuje nenechávat vánoční nákupy na poslední chvíli. GLS garantuje doručení do Vánoc pro zásilky podané do středy 21. prosince.

Nejstarší projekt české předvánoční charity, tradiční sbírka Daruj hračku běží již 26. rokem pod taktovkou zdravotně znevýhodněných manažerů ze společnosti Tango Havlíčkův Brod, v. o. s. Těm se za uplynulé čtvrt století podařilo splnit na 109 tisíc přání pro více než 54 tisíc dětí ze 160 zařízení napříč celou Českou republikou.

Dárci mohou i letos věnovat vánoční dárky konkrétním dětem podle jejich malovaných přání. Těch se tento rok v databázi sešlo celkem 4 864 a pochází od více než dvou tisíc dětí z 61 dětských domovů a ústavů sociální péče.

Předvánoční období je pro kurýrní společnosti vůbec nejrušnějším obdobím v roce, i tak se kurýři GLS již tradičně zapojují do projektu Daruj hračku a zcela zdarma rozvážejí tisíce vánočních dárků, které odesílají dárci z celé republiky.

„Je pro nás ctí být dlouholetým partnerem tohoto skvělého projektu, a vykouzlit tak úsměv na tváři tisíců dětí. Všem dárcům se snažíme co nejvíce zjednodušit jejich šlechetné činy, proto si mohou objednat vyzvednutí zásilky kurýrem přímo doma, v práci či na chalupě nebo můžou dary zanést do naší široké sítě výdejních míst GLS Parcel Shop. Abychom dárcům odeslání během předvánočního shonu co nejvíce usnadnili, umožňujeme podání dárků i v nově spuštěných non-stop balíkomatech GLS Parcel Box,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB