LASVIT spouští virtuální prohlídku pražského showroomu

Obchody zůstávají kvůli pandemické situaci stále uzavřené. Česká sklářská a designérská společnost LASVIT spouští virtuální prohlídku pražského showroomu. Nejenom zákazníci si tak mohou užít samostatnou virtuální prohlídku showroomu, anebo se přes video-hovor spojí s průvodcem, který je provede showroomem a představí, cokoli si budou přát.
Česká sklářská a designérská společnost LASVIT spustila virtuální prohlídku pražského showroomu. Foto: Lasvit

To nejlepší z tradičního českého sklářství a světového designu je odteď na dosah díky jedinému kliknutí. LASVIT se rozhodl, že nenechá své zákazníky čekat, než bude moci oficiálně opět otevřít svůj pražský showroom a spustil jeho virtuální prohlídku. Ta přitom nabízí hned dvě možné varianty.

Zákazník si může vybrat, zda si užije prohlídku nerušeně a takzvaně v soukromí, a tím pádem stačí na webu prague.lasvit.com kliknout na „Experience Virtual Tour“, kde se pomocí šipek a sám vydá na virtuální průzkum showroomu, který si může prohlédnout do všech detailů, navíc v kteroukoli denní či noční hodinu.

Česká sklářská a designérská společnost LASVIT spustila virtuální prohlídku pražského showroomu. Foto: Lasvit

Druhou možností je sjednání osobní prohlídky s průvodcem. Pomocí tlačítka „Book a Virtual Tour“ zákazník zadá svůj e-mail, na který se mu potom ozve zasvěcený průvodce ze společ-nosti LASVIT a domluví si čas prohlídky. Ta může poté proběhnout přes Facetime, Zoom, Teams či jinou platformu. Vše v reálném čase a tváří v tvář a z pohodlí domova. Průvodce zákazníka provede celým showroomem, poskytne fundovaný komentář k celému portfoliu LASVIT a samozřejmě také zodpoví všechny dotazy. Také probere kreativní nápady na nové projekty, které by si zákazník přál realizovat, nebo sjedná případný obchod.

Tato osobní služba je k dispozici od pondělí do pátku mezi 9.30 a 18.00. Ve stejném čase je také možné si osobně vyzvednout objednávky přes video-hovor či e-shop.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půjčujete kamarádovi auto? Rozmyslete si to

Poradna
Půjč mi auto na dovolenou, to moje má malý kufr. Kdo by této prosbě odolal, vždyť kamarád je spolehlivý řidič a se svým vozem momentálně žádný výlet neplánujete? Takže vyhovíte, ale už za pár dní se nestačíte divit, kam vás dobré srdce a výpomoc bližnímu dovedly. Své odpovědnosti majitele a provozovatele vozidla se totiž nezbavujete ani jeho půjčením komukoli.
Rolovat nahoru