Lenka Šindelářová novou posilou společnosti Knight Frank

Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová, která nastoupila na pozici Head of Research & Consultancy. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová. Foto: Knight Frank

Šindelářová má dlouholeté zkušenosti z oblasti nemovitostí. Zaměřuje se na průzkum a analýzy trhu s nemovitostmi, strategické realitní poradenství, zkušenosti získala také poradenstvím při akvizicích a prodeji nemovitostí.

Vystudovala nejprve Karlovu univerzitu a poté University College of Estate Management, obor Nemovitosti. Dlouhodobě působila na pozici Head of Research & Consultancy v mezinárodních poradenských realitních společnostech DTZ nebo BNP Paribas Real Estate.

Dále také ve 108 agency v týmu Capital Markets, kde se zabývala investičním poradenstvím při prodejích a akvizicích nemovitostí. Disponuje dlouholetými zkušenostmi z oblasti realitního poradenství pro významné mezinárodní i lokální klienty. Je členkou výkonného výboru Female Leaders in Real Estate.

„Mým hlavním cílem je, aby oddělení Research & Consultancy představovalo vědomostní základnu jak pro business společnosti Knight Frank, tak pro klienty z řad investorů, developerů, nájemců, bank či veřejného sektoru, uvedla Šindelářová ke své nové roli.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB