Lenka Šindelářová novou posilou společnosti Knight Frank

Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová, která nastoupila na pozici Head of Research & Consultancy. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová. Foto: Knight Frank

Šindelářová má dlouholeté zkušenosti z oblasti nemovitostí. Zaměřuje se na průzkum a analýzy trhu s nemovitostmi, strategické realitní poradenství, zkušenosti získala také poradenstvím při akvizicích a prodeji nemovitostí.

Vystudovala nejprve Karlovu univerzitu a poté University College of Estate Management, obor Nemovitosti. Dlouhodobě působila na pozici Head of Research & Consultancy v mezinárodních poradenských realitních společnostech DTZ nebo BNP Paribas Real Estate.

Dále také ve 108 agency v týmu Capital Markets, kde se zabývala investičním poradenstvím při prodejích a akvizicích nemovitostí. Disponuje dlouholetými zkušenostmi z oblasti realitního poradenství pro významné mezinárodní i lokální klienty. Je členkou výkonného výboru Female Leaders in Real Estate.

„Mým hlavním cílem je, aby oddělení Research & Consultancy představovalo vědomostní základnu jak pro business společnosti Knight Frank, tak pro klienty z řad investorů, developerů, nájemců, bank či veřejného sektoru, uvedla Šindelářová ke své nové roli.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB