Lenka Šindelářová novou posilou společnosti Knight Frank

Personálie
Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová, která nastoupila na pozici Head of Research & Consultancy. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Tým české pobočky realitně poradenské společnosti Knight Frank nově posílila zkušená expertka z oboru real estate Lenka Šindelářová. Foto: Knight Frank

Šindelářová má dlouholeté zkušenosti z oblasti nemovitostí. Zaměřuje se na průzkum a analýzy trhu s nemovitostmi, strategické realitní poradenství, zkušenosti získala také poradenstvím při akvizicích a prodeji nemovitostí.

Vystudovala nejprve Karlovu univerzitu a poté University College of Estate Management, obor Nemovitosti. Dlouhodobě působila na pozici Head of Research & Consultancy v mezinárodních poradenských realitních společnostech DTZ nebo BNP Paribas Real Estate.

PSALI JSME:
Kateřina Poláková pomůže společnosti Knight Frank v rezidenčním segmentu

Dále také ve 108 agency v týmu Capital Markets, kde se zabývala investičním poradenstvím při prodejích a akvizicích nemovitostí. Disponuje dlouholetými zkušenostmi z oblasti realitního poradenství pro významné mezinárodní i lokální klienty. Je členkou výkonného výboru Female Leaders in Real Estate.

„Mým hlavním cílem je, aby oddělení Research & Consultancy představovalo vědomostní základnu jak pro business společnosti Knight Frank, tak pro klienty z řad investorů, developerů, nájemců, bank či veřejného sektoru, uvedla Šindelářová ke své nové roli.

PSALI JSME:
Knight Frank: Nově založené oddělení Industrial & Logistics povede Markéta Vrbasová

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.