Loterie EuroMillions konkuruje evropským loteriím

Tento týden se před novinovými stánky po celé Evropě tvoří nebývale dlouhé fronty zájemců o tikety největší evropské loterie EuroMillions, která tento pátek pořádá gigantické mimořádné losování. Hraje se o jackpot ve výši úctyhodných 3,5 miliardy Kč, což je částka, která snadno zastíní všechny ostatní evropské loterie. Proto není divu, že obliba loterie EuroMillions mezi hráči z celého světa raketově stoupá.

Rozšiřují tak řady stovek tisíců hráčů, kteří loterii EuroMillions sázejí online prostřednictvím webu theLotter již od roku 2002.

Poslední dobou upoutala pozornost médií Londýnská společnost theLotter.com zejména kvůli své kurýrní službě, která nabízí licencované loterie v Evropě a Spojených státech, a také kvůli mnoha výhercům z celého světa, kteří web používají. Koncem minulého roku vyhrál prostřednictvím webu hráč z Bagdádu částku takřka 154 milionů Kč v americké státní loterii. Letos se v americké loterii podařilo vyhrát hráči z Kanady a penzistovi ze Střední Ameriky – každý si odnesl 24 milionů Kč! Nedávno se štěstí usmálo také na taxikáře z Moskvy v podobě jackpotu rakouské loterie.

Obliba webu theLotter.com, jakožto prostředníka pro nákup loterijních tiketů online, nepřetržitě roste po celém světě. Hráči si na webu mohou bezpečně objednat tikety loterie EuroMillions a vsadit si minimálně tři sloupce s čísly dle svého výběru. Zástupce z místní pobočky společnosti ve Španělsku, Rakousku, Francii nebo Velké Británii nakoupí pro zákazníka skutečný papírový tiket. Papírový tiket následně naskenuje a uloží do trezoru. Naskenovanou kopii si může zobrazit pouze zákazník po přihlášení do zabezpečené části webu theLotter. Na webu theLotter lze rovněž zakoupit tikety s více než třemi sloupci, jakož i skupinové sázky a cenově zvýhodněné sady, které výrazně zvyšují šance na výhru.

Bez ohledu na to, jaký druh tiketu si hráč zakoupí, pokud se po pátečním losování v Paříži ukáže, že se hráči, který si vsadil na webu theLotter, podařilo správně tipnout kombinaci výherních čísel, pak si výhru vyzvedne osobně – zcela osvobozenou od daně a provizních poplatků!

Loterii EuroMillions se podařilo okouzlit celou Evropu a napětí prudce stoupá! Nyní nezbývá, než si počkat na losování loterie EuroMillions o 3,5 miliardy Kč, které se koná v pátek 30. září 2016 ve 20:45 SELČ.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Můj partner utrácí dvakrát víc než já, říkají Češi

Češi příliš nevěří ve schopnost svých partnerů hospodařit s penězi. Podezřívají své protějšky ze zbytečných výdajů a nedůvěra jde často tak daleko, že svým drahým polovičkám nejsou ochotni půjčit vůbec žádné peníze. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Poštovní spořitelny, který mapuje finanční chování a návyky Čechů.

ČSOB: Klidnou letní dovolenou většina podnikatelů nezná

Klidnou letní dovolenou většina z malých a středních podnikatelů a firem nezažije. Celá třetina z nich si o letošních prázdninách volno vůbec nevybírá. A z těch, co si pracovní oddech dopřejí, se jen 37 procent naplno věnuje odpočívání a vypouští práci z hlavy. Vyplývá to z analýzy trávení volného času v rámci …

Equa bank zvyšuje úročení spořicího účtu HIT na 1 % p.a.

Od 20. srpna 2018 zvyšuje Equa bank bonusový úrok u spořicího účtu HIT z nynějších 0,6 % p.a. na 0,8 % p.a. Se standardní úrokovou sazbou (0,2 %) tak mohou být vklady na tomto účtu zhodnoceny až 1 % p.a. Od počátku září navíc banka upravuje podmínky pro získání této bonusové sazby. Nově bude stačit v daném měsíci …

Nejčtenější

Dress code je povinný i ve vedru, jinak hrozí vyhazov

Pokud firma trvá na nošení dress codu, tedy předepsaného oblečení i v letních vedrech, nemá zaměstnanec šanci se této povinnosti vyhnout, jakkoli mu to může být nepříjemné. Za porušení firemních předpisů může v …

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru