Loterie EuroMillions konkuruje evropským loteriím

Tento týden se před novinovými stánky po celé Evropě tvoří nebývale dlouhé fronty zájemců o tikety největší evropské loterie EuroMillions, která tento pátek pořádá gigantické mimořádné losování. Hraje se o jackpot ve výši úctyhodných 3,5 miliardy Kč, což je částka, která snadno zastíní všechny ostatní evropské loterie. Proto není divu, že obliba loterie EuroMillions mezi hráči z celého světa raketově stoupá.

Rozšiřují tak řady stovek tisíců hráčů, kteří loterii EuroMillions sázejí online prostřednictvím webu theLotter již od roku 2002.

Poslední dobou upoutala pozornost médií Londýnská společnost theLotter.com zejména kvůli své kurýrní službě, která nabízí licencované loterie v Evropě a Spojených státech, a také kvůli mnoha výhercům z celého světa, kteří web používají. Koncem minulého roku vyhrál prostřednictvím webu hráč z Bagdádu částku takřka 154 milionů Kč v americké státní loterii. Letos se v americké loterii podařilo vyhrát hráči z Kanady a penzistovi ze Střední Ameriky – každý si odnesl 24 milionů Kč! Nedávno se štěstí usmálo také na taxikáře z Moskvy v podobě jackpotu rakouské loterie.

Obliba webu theLotter.com, jakožto prostředníka pro nákup loterijních tiketů online, nepřetržitě roste po celém světě. Hráči si na webu mohou bezpečně objednat tikety loterie EuroMillions a vsadit si minimálně tři sloupce s čísly dle svého výběru. Zástupce z místní pobočky společnosti ve Španělsku, Rakousku, Francii nebo Velké Británii nakoupí pro zákazníka skutečný papírový tiket. Papírový tiket následně naskenuje a uloží do trezoru. Naskenovanou kopii si může zobrazit pouze zákazník po přihlášení do zabezpečené části webu theLotter. Na webu theLotter lze rovněž zakoupit tikety s více než třemi sloupci, jakož i skupinové sázky a cenově zvýhodněné sady, které výrazně zvyšují šance na výhru.

Bez ohledu na to, jaký druh tiketu si hráč zakoupí, pokud se po pátečním losování v Paříži ukáže, že se hráči, který si vsadil na webu theLotter, podařilo správně tipnout kombinaci výherních čísel, pak si výhru vyzvedne osobně – zcela osvobozenou od daně a provizních poplatků!

Loterii EuroMillions se podařilo okouzlit celou Evropu a napětí prudce stoupá! Nyní nezbývá, než si počkat na losování loterie EuroMillions o 3,5 miliardy Kč, které se koná v pátek 30. září 2016 ve 20:45 SELČ.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

BILLA navýšila mzdy svým zaměstnancům v průměru o 5 %

Společnost BILLA navýšila k 1. 10. tohoto roku mzdy zaměstnancům na prodejnách v průměru o 5 %, což odpovídá průměrnému navýšení o 1 200 Kč. Společnost BILLA přistoupila k navýšení již po druhé v tomto roce. Celkově …

Lupénka není jenom onemocnění kůže

Lupénka neboli psoriáza je neinfekční onemocnění, které je způsobeno zánětlivou reakcí imunitního systému. Nejčastěji se projevuje na kůži, nehtech a ve vlasech. Celosvětově jí trpí více než 125 milionů lidí, kterým …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru