Luboš Chládek se stal v BNP Paribas Cardif šéfem sdíleného IT centra služeb pro region EMEA

Personálie
Luboš Chládek nastoupil do BNP Paribas Cardif na pozici výkonného ředitele (CEO) sdíleného IT centra služeb pro Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA). Zodpovídá za provoz IT služeb v tomto regionu, digitalizaci a automatizaci největší evropské bankopojišťovací skupiny, zejména její pojišťovací části. Skupina o tom informovala v tiskové zprávě.
Luboš Chládek nastoupil do BNP Paribas Cardif na pozici CEO sdíleného IT centra služeb pro Evropu, Blízký východ a Afriku. Foto: BNP Paribas Cardif

„Těší mě vysoká úroveň technologických znalostí lokálního i regionálního byznysového vedení. Je to zásadní pro úspěšné prosazení projektů a aktivit směřujících k digitalizaci společnosti a zlepšení zákaznické spokojenosti. Zjednodušeně řečeno, jde o větší propojení IT s byznysem,“ uvedl Luboš Chládek.

„Z Prahy se dodávají a provozují IT služby pro celý region EMEA, sídlí zde regionální centrum IT shared service s obrovským dosahem. Je to velká zodpovědnost a zároveň nesmírná příležitost pro mnoho expertů na IT.

Jsem rád, že tato jednotka sídlí právě u nás,“ vysvětlil generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeněk Jaroš přítomnost sesterské organizace v Česku.

Luboš Chládek v sektoru IT nasbíral bohaté zkušenosti. Profesní dráhu zahájil ve společnosti Hewlett-Packard, kde třináct let pracoval na různých IT pozicích. Poté vedl tým provozující IT infrastrukturní řešení v oblasti servers & storages v globálním SSC DHL Information Services v Praze.

Působil také jako Head of infrastructure & operations a později jako CTO pro Česko a Slovensko v ČSOB. Jako člen představenstva akciové společnosti ČEZ ICT Services, měl na starosti také vedení úseku infrastruktury a provozu, oblast enterprise architektury a následně úsek core IT systems.

Luboš Chládek je podle svých slov z nové příležitosti nadšený, jak informoval redakci FAEI.cz: „Cítím obrovské zaujetí pro zákazníka na všech úrovních a velkou podporu centrály v postupu digitalizace a automatizace procesů, touhu po neustálém zvyšování spokojenosti zákazníků.“

PSALI JSME:
Novým obchodním ředitelem Obermeyer Helika se stal Jiří Kos

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Letní tábory pro děti už stojí skoro stejně, jako dovolená u moře

Průzkum
Pobyt v chatce nebo ve stanu v českých luzích a hájích je mnohdy srovnatelný s cenou levnějších zájezdů k moři. Třetina rodičů očekává, že si letos za letní tábor pro své děti připlatí k moři. Každý pátý rodič počítá, že za svou dceru nebo syna zaplatí více než deset tisíc korun. Ukázalo šetření společnosti Provident Financial, který mají Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) k dispozici.