Novým obchodním ředitelem Obermeyer Helika se stal Jiří Kos

Personálie
Přední česká projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika informovala, že posílila svůj management. Na pozici obchodního ředitele jmenovala Jiřího Kose, který se bude věnovat akvizici nových projektů a klientů.
Obchodní ředitel společnosti Obermeyer Helika Jiří Kos. Foto: Obermeyer Helika

Zúročí tak svou dlouholetou praxi, kdy působil na vedoucích pozicích projekčních a developerských společností, mezi něž patří architektonická společnost Chapman Taylor, v níž působil 12 let. Z pozice associate director odtud přestoupil do developerské a investiční společnosti.

Jiří Kos studoval na ČVUT obor architektura a již v průběhu studia se zaměřil na projektování a praktické využití nabytých znalostí. Odborně se zajímá jak o technickou a ekonomickou stránku projektové přípravy, tak o problematiku projednávání a povolování staveb.

PSALI JSME:
Novým finančním ředitelem YIT Stavo se stal Lubomír Drenčak

V průběhu své profesní činnosti se podílel na mnoha úspěšných projektech. Řešil technický blok objektu řízení letového provozu v Jenči, spoluvytvářel a přivedl k realizaci novou tvář příletového Terminálu 1 letiště Václava Havla v Praze.

Mezi nepřehlédnutelné pražské projekty, na kterých se Jiří Kos podílel jako spoluautor a vedoucí projektového týmu, patří Flow – nárožní dům na Václavském náměstí. V roce 2021 v budově otevřel svou pobočku irský řetězec Primark.

PSALI JSME:
Primark i Versace. V Česku se usídlilo rekordních 29 nových značek

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB