Lukáš Radouš v CBRE zastřeší rozvoj obchodních příležitostí v oblasti projektového managementu pro region střední a východní Evropy

Lukáš Radouš (41), dosavadní vedoucí oddělení Project Management & Building Consultancy v české pobočce společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, bude nově zodpovědný za rozvoj a koordinaci obchodních příležitostí v rámci projektového managementu pro celý region CEE.
Lukáš Radouš. Foto: CBRE

Projektové řízení je považováno za klíčové odvětví, na které se chce společnost CBRE zaměřit. Poptávka po znalostech jejích specialistů v tomto segmentu dlouhodobě roste, neboť jak nájemci, tak pronajímatelé i investoři řeší, jak optimalizovat a vylepšovat své nemovitosti za účelem zvyšování jejich hodnoty.

Díky dlouhodobým zkušenostem v sektoru komerčních nemovitostí, spolupráci s celou řadou prestižních mezinárodních klientů a také úspěšnému vedení českého týmu 40 profesionálů byl Lukáš Radouš jednoznačnou volbou. V nové roli se zaměří na propojování týmů v regionu CEE v rámci nabídek a služeb přesahující lokální trhy, vyhledávání nových příležitostí a také posilování vztahů se současnými a potenciálními klienty, a to na mezinárodní i lokální úrovni.

Lukáš Radouš je absolventem Stavební fakulty oboru ekonomika řízení staveb na VUT v Brně a studijního oboru Ekonomika a management ve stavebnictví na Dublin Institute of Technology v Irsku. Lukáš zahájil svou kariéru v irské společnosti National Building Agency, kde měl na starosti kompletní finanční řízení projektů obytných a veřejných budov.

Do CBRE nastoupil v roce 2013, přičemž v čele oddělení Project Managemetnt & Building Consultancy úspěšně působí již tři roky. Řídí tým lidí specializující se na kancelářské objekty (příklad kompletní změny koncepce a renovace celé budovy LIFE – Building C; dále spolupráce se společnostmi Accenture, Booking.com, Johnson & Johnson), skladové a výrobní haly (pro Adient, Real Digital, ViaPharma, WEDO), ale i obchodní centra v celé ČR (OC Čtyři Dvory, OC Rokycanská atd.).

Lukáš Radouš hovoří plynně anglicky. Ve volném čase se rád věnuje své rodině a sportovním aktivitám všeho druhu – od fotbalu přes tenis a cyklistiku až po sjezdové lyžování.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB