Magsud Rahmanov se stává partnerem v Cushman & Wakefield

Magsud Rahmanov, dosavadní vedoucí hotelových transakcí pro region CEE a SEE v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, se stává partnerem. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě, kterou má redakce FAEI.cz k dispozici.
Magsud Rahmanov se stává partnerem v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield.

Rahmanov nastoupil do hotelového týmu Cushman & Wakefield v roce 2015. Zaměřuje se především na poradenství pro hotelový kapitálový trh v zemích střední, jižní a východní Evropy. Od ledna 2022 zastává roli vedoucího hotelových transakcí pro region CEE a SEE v týmu kapitálových trhů. Podílel se na úspěšném uzavření transakcí v celkové hodnotě okolo jedné miliardy eur.

Navzdory problémům, jimž trh čelil během pandemie a po ní, se Rahmanov zasloužil o realizaci mnoha úspěšných prodejů hotelových nemovitostí a zapojil se také do rozvoje služby výběru hotelových operátorů napříč regionem. Získal tak množství významných mandátů a zajistil další podporu klientům firmy.

Magsud Rahmanov absolvoval s vyznamenáním University of New York v Praze a Empire State College v České republice a USA. Od roku 2020 je držitelem profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Volný čas tráví se svou rodinou, rád hraje biliard, cvičí, medituje, čte nebo sleduje dokumenty.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB