Magsud Rahmanov se stává partnerem v Cushman & Wakefield

Personálie
Magsud Rahmanov, dosavadní vedoucí hotelových transakcí pro region CEE a SEE v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, se stává partnerem. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě, kterou má redakce FAEI.cz k dispozici.
Magsud Rahmanov se stává partnerem v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield.

Rahmanov nastoupil do hotelového týmu Cushman & Wakefield v roce 2015. Zaměřuje se především na poradenství pro hotelový kapitálový trh v zemích střední, jižní a východní Evropy. Od ledna 2022 zastává roli vedoucího hotelových transakcí pro region CEE a SEE v týmu kapitálových trhů. Podílel se na úspěšném uzavření transakcí v celkové hodnotě okolo jedné miliardy eur.

Navzdory problémům, jimž trh čelil během pandemie a po ní, se Rahmanov zasloužil o realizaci mnoha úspěšných prodejů hotelových nemovitostí a zapojil se také do rozvoje služby výběru hotelových operátorů napříč regionem. Získal tak množství významných mandátů a zajistil další podporu klientům firmy.

Magsud Rahmanov absolvoval s vyznamenáním University of New York v Praze a Empire State College v České republice a USA. Od roku 2020 je držitelem profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Volný čas tráví se svou rodinou, rád hraje biliard, cvičí, medituje, čte nebo sleduje dokumenty.

PSALI JSME:
Marie Baláčová je nově partnerkou ve společnosti Cushman & Wakefield

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB