Marie Baláčová je nově partnerkou ve společnosti Cushman & Wakefield

Personálie
Marie Baláčová se stala partnerkou v realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield a nově také vedoucí týmu služeb pro podporu rozvoje obchodu (Business Development Services) pro region střední a východní Evropy a severské země.
Marie Baláčová nově vede tým služeb společnosti Cushman & Wakefield pro podporu rozvoje obchodu pro region střední a východní Evropy a severské země. Foto: Cushman & Wakefield

Společnost o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že tato pozice vznikla v rámci nového operačního modelu firmy, jehož cílem je zefektivnit spolupráci odborníků na průzkum trhu, marketing a komunikaci napříč zeměmi a regiony, a dále tak podpořit poskytování poradenských služeb klientům. Baláčová bude zajišťovat propojení mezi funkcemi marketingu, komunikace a průzkumu trhu.

Marie Baláčová nastoupila do týmu průzkumu trhu společnosti Cushman & Wakefield v roce 2017. Několik let zastávala pozici vedoucí průzkumu trhu pro Česko a Slovensko a v posledním období měla na starosti vedení datové analytiky v regionu střední a východní Evropy.

PSALI JSME:
Cushman & Wakefield rozšiřuje rezidenční poradenské služby, tým povede Erik Müller

V nové roli vedoucí týmu služeb pro podporu rozvoje obchodu pro region CEE (region střední a východní Evropy, pozn. red.) a severské země bude mít Marie na starosti dohled nad týmy a strategiemi marketingu a průzkumu trhu v pěti evropských zemích: V České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Švédsku.

Baláčová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, během doktorských studií získala Fulbrightovo stipendium a hostovala na Georgetown University ve Washingtonu, D.C. Nyní je také lektorkou kurzu Průzkum trhu ve specializovaném programu MBARE na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas ráda tráví s rodinou, baví ji tanec, zpěv, hra na klavír a violoncello.

PSALI JSME:
Robert Skládal posiluje retailový tým Cushman & Wakefield

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB