Marie Baláčová je nově partnerkou ve společnosti Cushman & Wakefield

Personálie
Marie Baláčová se stala partnerkou v realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield a nově také vedoucí týmu služeb pro podporu rozvoje obchodu (Business Development Services) pro region střední a východní Evropy a severské země.
Marie Baláčová nově vede tým služeb společnosti Cushman & Wakefield pro podporu rozvoje obchodu pro region střední a východní Evropy a severské země. Foto: Cushman & Wakefield

Společnost o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že tato pozice vznikla v rámci nového operačního modelu firmy, jehož cílem je zefektivnit spolupráci odborníků na průzkum trhu, marketing a komunikaci napříč zeměmi a regiony, a dále tak podpořit poskytování poradenských služeb klientům. Baláčová bude zajišťovat propojení mezi funkcemi marketingu, komunikace a průzkumu trhu.

Marie Baláčová nastoupila do týmu průzkumu trhu společnosti Cushman & Wakefield v roce 2017. Několik let zastávala pozici vedoucí průzkumu trhu pro Česko a Slovensko a v posledním období měla na starosti vedení datové analytiky v regionu střední a východní Evropy.

PSALI JSME:
Cushman & Wakefield rozšiřuje rezidenční poradenské služby, tým povede Erik Müller

V nové roli vedoucí týmu služeb pro podporu rozvoje obchodu pro region CEE (region střední a východní Evropy, pozn. red.) a severské země bude mít Marie na starosti dohled nad týmy a strategiemi marketingu a průzkumu trhu v pěti evropských zemích: V České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Švédsku.

Baláčová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, během doktorských studií získala Fulbrightovo stipendium a hostovala na Georgetown University ve Washingtonu, D.C. Nyní je také lektorkou kurzu Průzkum trhu ve specializovaném programu MBARE na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas ráda tráví s rodinou, baví ji tanec, zpěv, hra na klavír a violoncello.

PSALI JSME:
Robert Skládal posiluje retailový tým Cushman & Wakefield

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.