Marek Bártek ředitelem obchodu a marketingu NN Česká republika

Marek Bártek bude jmenován obchodním a marketingovým ředitelem a členem představenstva NN ČR s účinností od 1. listopadu 2023 po schválení příslušnými regulačními úřady. Společnost o tom tento týden informovala v tiskové zprávě, kterou má redakce FAEI.cz k dispozici.
Marek Bártek v oboru pojišťovnictví pracuje už přes 20 let. Nově působí jako obchodní a marketingový ředitel a člen představenstva NN ČR. Ilustrační foto: Uniqa

V rámci nové pozice bude letos padesátiletý Bártek, absolvent Právnické a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, odpovědný za řízení všech distribučních a marketingových kanálů NN pojišťovny a penzijní společnosti.

Marek Bártek v oboru pojišťovnictví pracuje už přes 20 let. Začínal v roce 2002 v Allianz jako právník. V roce 2005 se stal ředitelem divize životního pojištění a v letech 2006 až 2009 řídil penzijní fond Allianz. Od dubna 2009 působil 14 let v pojišťovně Uniqa – byl ředitelem bankopojištění a strategických obchodních partnerství a od roku 2018 ředitelem makléřského obchodu.

Od roku 2020 byl členem představenstva pojišťovny Uniqa, nejprve v roli obchodního ředitele a od ledna 2021 coby ředitel celého retailu, s odpovědností za všechny distribuční kanály pojišťovny v České republice i na Slovensku.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB