Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok 2022 na stupínek nejvyšší, informovala redakci FAEI.cz Eva Svobodová, mluvčí skupiny.
Lucie Urválková je ve skupině Uniqa pověřena vedením bezmála dvou set lidí, s nimiž se stará mimo jiné o aktiva na úrovni přes 200 miliard korun. Foto: Uniqa

Lucie Urválková dokázala zvítězit hned napoprvé při své premiérové nominaci. Má za sebou desítky let v řídících pozicích; posledních 17 let ve společnosti Uniqa. Ta i díky jejím schopnostem výrazně posílila z původní pojišťovny na velkou finanční skupinu pokrývající kromě pojištění i penze a investice.

„Základem úspěchu je správný výběr motivovaných lidí a každodenní práce na formování pozitivně naladěného a ambiciózního týmu. Bez něj je každý manažer ztracený. Proto velká část mého ocenění patří právě mým kolegyním a kolegům, s nimiž každý den spolupracuji,“ řekla Urválková po převzetí ocenění.

Urválková je pověřena vedením bezmála dvou set lidí, s nimiž se stará mimo jiné o aktiva na úrovni přes 200 miliard korun. Je rovněž opakovaně zařazována mezi Nejvlivnější ženy Česka podle měsíčníku Forbes.

Titul Manažer/ka roku uděluje už tři desetiletí Česká manažerská asociace. Vyhledává osobnosti mezi vedoucími pracovníky, kteří mají výjimečné výsledky, starají se o růst firem i jejich zaměstnanců a jdou příkladem ostatním. Jsou s nimi spojeny inspirativní silné příběhy, jež mohou být příkladem i dalším ctižádostivým a houževnatým lidem. To je důležitá esence celé soutěže.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB