Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Personálie
Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok 2022 na stupínek nejvyšší, informovala redakci FAEI.cz Eva Svobodová, mluvčí skupiny.
Lucie Urválková je ve skupině Uniqa pověřena vedením bezmála dvou set lidí, s nimiž se stará mimo jiné o aktiva na úrovni přes 200 miliard korun. Foto: Uniqa

Lucie Urválková dokázala zvítězit hned napoprvé při své premiérové nominaci. Má za sebou desítky let v řídících pozicích; posledních 17 let ve společnosti Uniqa. Ta i díky jejím schopnostem výrazně posílila z původní pojišťovny na velkou finanční skupinu pokrývající kromě pojištění i penze a investice.

„Základem úspěchu je správný výběr motivovaných lidí a každodenní práce na formování pozitivně naladěného a ambiciózního týmu. Bez něj je každý manažer ztracený. Proto velká část mého ocenění patří právě mým kolegyním a kolegům, s nimiž každý den spolupracuji,“ řekla Urválková po převzetí ocenění.

PSALI JSME:
Lucie Urválková znovu mezi Nejvlivnějšími ženami Česka podle Forbesu

Urválková je pověřena vedením bezmála dvou set lidí, s nimiž se stará mimo jiné o aktiva na úrovni přes 200 miliard korun. Je rovněž opakovaně zařazována mezi Nejvlivnější ženy Česka podle měsíčníku Forbes.

Titul Manažer/ka roku uděluje už tři desetiletí Česká manažerská asociace. Vyhledává osobnosti mezi vedoucími pracovníky, kteří mají výjimečné výsledky, starají se o růst firem i jejich zaměstnanců a jdou příkladem ostatním. Jsou s nimi spojeny inspirativní silné příběhy, jež mohou být příkladem i dalším ctižádostivým a houževnatým lidem. To je důležitá esence celé soutěže.

PSALI JSME:
Dvě osobní ocenění finanční ředitelky skupiny UNIQA Lucie Urválkové

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

David Schenk povede novou divizi Sazky

Společnost Sazka založila novou divizi Zákaznické zkušenosti (Customer experience). Jejím cílem je zefektivnit práci se zákazníky, implementovat do procesů umělou inteligenci a díky digitalizaci procesů rychleji a …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Novinky v osobních financích: Desetina Čechů se zadlužuje vysoce rizikově

Průzkum
V tomto týdnu nás v redakci ze světa osobních financí zaujal průzkum agentury Ipsos pro Českou bankovní asociaci (ČBA). Podle jeho výsledků se v posledním roce při půjčování peněz 11 procent lidí chovalo vysoce rizikově. Výrazně ale přibylo těch, kteří se rizikově nechovají vůbec. Jejich počet stoupl z 33 na 42 procenta. Češi si podle průzkumu nejčastěji půjčují od bank.