Martin Čermák povede divizi nástrojů TGS

Personálie
Strojírenská a technologická firma TGS oznámila portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) změnu ve svých řadách. Od března se ředitelem divize nástrojů stal Martin Čermák. Nové role se ujímá po jedenácti letech ve firmě. Jeho hlavním úkolem bude řízení celého procesu dodání obráběcích nástrojů pro zákazníky v České republice a na Slovensku.
Šéfem divize nástrojů firmy TGS se stal Martin Čermák. Foto: TGS

Čermák je absolventem oboru Vzdělávání dospělých na Univerzitě Jana Ámose Komenského. V TGS působí od roku 2013. Začínal na pozici manažera rozvoje obchodníků, poté pracoval v oboru HR. Na pozici ředitele divize nástrojů se přesouvá po téměř dvouletém vedení provozu celého TGS.

Firma se soustředí na moderní strojírenství a nově také na průmyslový 3D tisk. Martin Čermák bude odpovědný za vývoj, výrobu až po finální prodej koncovému zákazníkovi.

„Za dobu svého působení na pozici personálního a poté provozního ředitele znám TGS doslova do detailu. Věřím proto, že tato personální změna bude pro firmu znamenat krok dobrým směrem. Osobně v tom vidím možnost rozvinout se v další oblasti, například ve výrobě nástrojů a řízení produktového portfolia,“ uvedl Čermák ke svým cílům v nové roli.

PSALI JSME:
Kateřina Petko přichází na pozici ředitelky komunikace skupiny CSG

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB