Kateřina Petko přichází na pozici ředitelky komunikace skupiny CSG

Personálie
Průmyslově-technologická skupina CSG informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o své nové posile v top managementu. Ředitelkou korporátní komunikace a marketingu se stala Kateřina Petko, která má v této oblasti více než patnáctileté zkušenosti. 
Ředitelkou korporátní komunikace a marketingu skupiny CSG byla jmenována Kateřina Petko. Foto: CSG

V CSG bude Kateřina Petko zastřešovat a koordinovat veškeré komunikační a marketingové aktivity skupiny, která po významných zahraničních akvizicích prochází procesem internacionalizace.

Kromě České republiky působí také na Slovensku, v Itálii, Španělsku, Srbsku, Velké Británii, USA a Indii. Jejími hlavními obory jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký a obranný průmysl a výroba minuce.

PSALI JSME:
Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny je Kateřina Petko

Petko zde může zúročit své bohaté zkušenosti s prací v mezinárodních týmech. Jejím posledním působištěm byla společnost BNP Paribas Cardif, kde zastávala pozici ředitelky pro digitální inovace a marketingovou komunikaci pro region střední a východní Evropy a vykonávala funkci tiskové mluvčí.

V minulosti řídila marketingovou komunikaci Equa bank, společnosti ENI či Kingspan Insulation a vedla marketingovou divizi v Expobank. Je absolventkou ekonomie a marketingové komunikace na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

PSALI JSME:
Firmy CSG Aerospace se opět představí na prestižní akci v Madridu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB