Martin Novotný novým členem představenstva Patria Finance

S účinností od 1. října 2022 se stal Martin Novotný novým členem představenstva Patria Finance zodpovědným za oblasti byznysového a procesního designu a IT vývoje produktů a služeb. V pozici nahradil Martina Helmicha, který se rozhodl pozici opustit a nadále se v Patria Finance zaměřit na strategické projekty.
Martin Novotný se stal novým členem představenstva Patria Finance. Foto: Patria Finance

„Nástupem Martina Novotného do pozice člena představenstva zodpovědného za oblast vývoje produktů a služeb chceme ještě více zdůraznit, jak je pro nás důležitá oblast digitalizace, inovace a také mezinárodní expanze. Martin v Patria Finance úspěšně působí již řadu let, velmi dobře ji zná, prošel si ji de facto od základu a pevně věřím, že jeho manažerské schopnosti nám pomohou navázat na velmi úspěšné období posledních pěti let,“ říká k personální změně Tomáš Jaroš, generální ředitel Patria Finance.

Martin nastoupil do Patria Finance již v roce 2011 při studiu vysoké školy. Svou praxi rozvíjel v útvaru zákaznické péče. Následně se zaměřil na rozvoj obchodní platformy Patria Forex, která slouží pro obchodování CFD komoditních a akciových derivátů. Od roku 2016 pracoval v oddělení Business Design jako byznysový analytik.

V roce 2018 se stal manažerem zodpovědným za toto oddělení. V této pozici se zaměřoval zejména na implementaci projektů mobilní aplikace, pravidelného investování do ETF nebo procesy spojené s regulací MiFID a GDPR. Od roku 2019 byl navíc zodpovědný za oblast Operations kapitálových trhů. Od října 2022 je pověřený vedením vývoje produktů a procesů v pozici Development Director a člena představenstva.

Martin pochází z Uherského Hradiště a vystudoval hospodářskou politiku, bankovnictví a kapitálové trhy na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Začal Global Money Week 2024

Od pondělí 18. do neděle 24. března 2024 se v České republice koná 12. ročník celosvětové vzdělávací akce Global Money Week. Česká bankovní asociace letos v jeho rámci opět pořádá národní kolo finančně-vědomostní …

Jak zajistit pojištění kola proti krádeži

Plánujete pořízení nového jízdního kola, abyste si již brzy mohli užívat první jarní vyjížďky? Pak byste měli pamatovat na to, že krádeže kol jsou v České republice velice časté. Podle policejních odhadů je ročně …

Predikce ceny bitcoinu v roce 2024: Co říkají experti?

Rok 2023 pro bitcoin znamenal jízdu na horské dráze. Po rekordním růstu v roce 2021 zažila tato nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna (BTC) v roce 2022 prudký pokles a klesla pod 20 000 amerických dolarů (USD). V …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB