Máte nemovitost na prodej, ale bojíte se komplikací? Solidní kupující vše vyřeší za vás!

Prodej nemovitosti není snadnou záležitostí, zvláště pro majitele, kteří s ním zpravidla nemívají mnoho zkušeností. Formální a právní náležitosti se neobejdou bez odborných advokátních služeb, a to ani v případě, že v prodeji nestojí žádné administrativní překážky.
PSN se poohlíží po dalších akvizicích, vlastníkům nabízí i komplexní právní servis. Ilustrační foto: PSN

Je-li nemovitost zatížena nějakou právní vadou, je celý prodejní proces ještě mnohem složitější. Cestu k úspěšnému prodeji však majitelům usnadní solidní kupující, který s vlastním know-how, zkušenostmi a odbornou právní asistencí dokáže vyřešit sebevětší komplikace. Takovým kupujícím je česká společnost PSN.

Vady nevadí, když má nemovitost potenciál

Již od roku 1991 vytváří PSN vlastní portfolio nemovitostí, které zdobí ikonický Metronom, Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí, kancelářská budova City Empiria na Pankráci a další zajímavé stavby. Celkem jde o více než sedmdesát lukrativních nemovitostí v Praze, Pardubicích a Hradci Králové.

Akviziční tým PSN se přitom stále poohlíží po nových příležitostech, ať již jde o bytové domy či zajímavé vily, hotely a penziony, komerční objekty, kanceláře, obchodní centra, logistické areály, pozemky aj. Neuspokojivý technický stav ani právní vady jako spoluvlastnické podíly, věcná břemena, služebnosti, nájemní smlouvy apod. nejsou překážkou.  To potvrzují i reference spokojených majitelů, kteří PSN svoji nemovitost přenechali. Bez prostředníků, bez provize, bez starostí.

Tým PSN dokáže rozklíčovat i takové situace, které se na začátku jeví jako neřešitelné. Prodat nemovitost PSN můžete i tehdy, když to vypadá, že je takřka neprodejná. Rozhodující je potenciál nemovitosti, který jako nový vlastník s vlastním kapitálem umí PSN beze zbytku naplnit. Dokladem jsou domy, které se s PSN znovu probudily k životu. Příště to může být právě ten váš! Kontaktujte akviziční tým PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB