Michaela Lhotková novou členkou představenstva skupiny ČSOB

Představenstvo skupiny ČSOB se rozšiřuje o novou členku. KBC Group se rozhodla jmenovat Michaelu Lhotkovou do pozice Chief Innovation Officer pro skupinu KBC v České republice. V rámci KBC to znamená povýšení na úroveň Senior General Manager.
Svou kariéru v ČSOB zahájila Michaela Lhotková v roce 2002. Foto: ČSOB

V této funkci je Michaela Lhotková nominována na členku představenstva ČSOB, její nominace podléhá schválení České národní banky a dalších orgánů. Michaela Lhotková bude přímo podřízená generálnímu řediteli skupiny ČSOB Johnu Hollowsovi a bude zodpovědná za urychlení digitální transformace skupiny v České republice, konkrétně za vývoj a implementaci virtuální asistentky Kate, digitální aplikace, využití dat a implementaci nové strategie.

„Digitalizace, data a inovace jsou pro spokojenost našich klientů a naši budoucnost klíčové. Jsem velmi rád, že se součástí týmu nejvyššího managementu skupiny ČSOB stává právě Michaela Lhotková, která je v těchto oblastech nejen v rámci finančního světa skutečnou odbornicí, a ČSOB již roky pomáhá s transformací obchodního modelu a naplnění strategie Digitálně a s lidmi. Michaela úspěšně vede několik mezinárodních projektů v rámci skupiny, stejně jako trvale otevírá svět ČSOB rozšiřující se spolupráci s řadou místních partnerů. V představenstvu využije své dlouholeté zkušenosti, ale přínosem je i její inovativní přístup, nový pohled na finanční služby a neutuchající energie,“ říká k nominaci John Hollows, generální ředitel skupiny ČSOB.

Svou kariéru v ČSOB zahájila Michaela Lhotková v roce 2002 na International Corporate Desk jako trainee. Po dvou letech nastoupila do své první manažerské role v oblasti úvěrů, jejichž podnikatelskou a firemní divizi od roku 2008 vedla. V roce 2013 přešla na pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví. Následovala role členky představenstva pro oblast rizika a finance Hypoteční banky. Před třemi lety pak přebrala transformaci oblasti platebních řešení a spotřebitelského financování, která se postupně rozšířila na dnešní rozsah.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Když si sousedi nadávají přes plot

Poradna
Zažil jsem loni na chalupě nepříjemnou příhodu. Vystupoval jsem z bazénu a všiml si, že ze zhruba pěti metrů na mě zírá vlčák. Nebo dokonce vlk, co já vím, protože v setině jsem byl zase ve vodě. A tam jsem strávil dobrou půlhodinku, než se zvídavé psisko začalo nudit a odkráčelo zpátky k sousedům.

Hrozí Air Bank zánik?

Moneta Money Bank podepsala předběžnou smlouvu o akvizici Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a …
Rolovat nahoru