Michal Pavelka generálním ředitelem výrobce Olomouckých tvarůžků

Personálie
Ve společnosti A. W., výrobci tvarůžků pod značkou Olomoucké tvarůžky, přivítali trojici manažerských posil. Generálního ředitele Michala Pavelku doplnili vedoucí kvality Rastislav Mikuška a Leoš Kalandra jako vedoucí obchodu a marketingu. Firma o tom informovala Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Generálním ředitelem společnosti A. W., výrobce Olomouckých tvarůžků, se stal Michal Pavelka. Foto: A. W.

Řízení společnosti A. W., která vyrábí a dodává na trh jediný původně česky zrající sýr Olomoucké tvarůžky, má již od podzimu 2022 na starosti Michal Pavelka.

Za sebou má více než dvacetileté zkušenosti na manažerských pozicích v potravinářské branži, dříve působil ve společnostech Eurest, TRUMF International nebo Palírna u Zeleného stromu.

Rastislav Mikuška. Foto: A. W.

Dohled nad kvalitou sýru převzal nový vedoucí kvality Rastislav Mikuška. Také on je zárukou bohatých zkušeností v oboru potravinářství. Pracoval v provozech společností HYZA, Ilavský nebo Berto. „Je pro mě velkou ctí, že můžu hlídat kvalitu této gastronomické legendy,“ říká k nové roli Mikuška.

Vedoucím obchodu a marketingu se stal Leoš Kalandra. Na vedoucích pozicích v marketingu a obchodu ve společnostech BGS LEVI Czech, TRUMF International nebo EMOS strávil přes 20 let.

Leoš Kalandra. Foto: A. W.

„Chceme stále víc oslovovat mladou spotřebitelskou generaci, kterou můžeme zaujmout například netradičními úpravami tvarůžků nebo důrazem na výživové a fitness benefity jejich konzumace,“ přibližuje své cíle Kalandra.

PSALI JSME:
Vojtěch Bukač od října řídí Unilever v Česku a na Slovensku

Zavřít reklamu ×
  1. K čemu je nové vedení, když kvalita tvarůžků z Loštic je nenávratně v tahu. Tvarůžky už nezrají, ale většinou plesniví. V honbě za snižováním patogenních mikroorganismů už tvarůžky nikdy nebudou to, co bývaly dříve. A to je veliká škoda.

    • Naprosto souhlasím, tvarůžky jsem milovala, dnes je nekupuji. Mají odpornou štiplavou chuť a doma „nedozrají“

    • Přesně tak. Tohle se mě stalo už 2x. Koupil jsem kilové balení v Makru . Dojedu domů otevřu a na vrchu plesnivé tak jsem je jel zpět reklamovat. Přeci čím déle jsou tvargle uleželé tím musí být lepší, tak jak tam může být plíseň? Možná špatná hygiena při balení?

  2. Tvarůšky už jsou dávno mrtvý. Jejich chuť, kvalita a cena jsou zoufalé! Přesný opak toho co bývaly kdysi. Prostě a jednoduše jste je zničily a žádné nové ani jiné vedení to už nezmění.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Na vlastní oči: Jak fungují americké armádní „brýle“ nočního vidění

Reportáž
Vidět lépe než nepřítel a mít možnost vést plnohodnotné boje i v temné noci bylo snem všech vojevůdců v historii. Toto přání se dočkalo svého naplnění až ve 20. století. Dnes používají přístroje nočního vidění, takzvané noktovizory, všechny moderní armády včetně jednotek bojujících na Ukrajině. Jak fungují nejmodernější typy „brýlí“ nočního vidění? A jsou skutečně tak zdatným pomocníkem? Reportér Finančních a …