Vojtěch Bukač od října řídí Unilever v Česku a na Slovensku

Personálie
Vojtěch Bukač od října přebírá řízení české a slovenské pobočky společnosti Unilever. Rozšíří tak svou současnou pozici obchodního ředitele pro ČR a SR, kde vede široký obchodní tým. Z výroční zprávy společnosti vyplývá, že jí loni v Česku klesl zisk o dvaadevadesát procent na dvaadvacet milionů korun, přičemž tržby se snížily o dvě procenta na 4,26 miliardy korun.
Vojtěch Bukač nastoupil do společnosti Unilever před více než 11 lety s předchozími zkušenostmi z různých obchodních pozic a trade marketingu. Foto: Unilever

Bukač, jak společnost informovala v tiskové zprávě, střídá ve vedení Michaelu Franekovou, která obě země řídila dohromady s potravinovou divizí za region střední a východní Evropy (EE) od roku 2019. Michaela bude nově, vedle divize potravin pro EE, řídit vybrané kategorie v rámci Evropy. Nadále bude působit z pražské kanceláře.

Vojtěch Bukač nastoupil do společnosti Unilever před více než 11 lety s předchozími zkušenostmi z různých obchodních pozic a trade marketingu. Tři roky také vedl slovenskou pobočku firmy. Poslední rok převzal plně zodpovědnost za český a slovenský obchodní tým.

Unilever je od roku 2022 řízen vertikálně v rámci pěti divizí. Jednotlivé divize přímo odpovídají vedení v Evropě. Vojtěch tak bude v nové roli zastřešovat lokální řízení společnosti, rozvoj firemní kultury a zaměstnanců, a zároveň nadále bude pokračovat ve vedení obchodního týmu a spolupráci s klíčovými zákazníky.

PSALI JSME:
Češi v druhé kategorii. Proč jsou potraviny v Německu kvalitnější?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

David Schenk povede novou divizi Sazky

Společnost Sazka založila novou divizi Zákaznické zkušenosti (Customer experience). Jejím cílem je zefektivnit práci se zákazníky, implementovat do procesů umělou inteligenci a díky digitalizaci procesů rychleji a …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Novinky v osobních financích: Desetina Čechů se zadlužuje vysoce rizikově

Průzkum
V tomto týdnu nás v redakci ze světa osobních financí zaujal průzkum agentury Ipsos pro Českou bankovní asociaci (ČBA). Podle jeho výsledků se v posledním roce při půjčování peněz 11 procent lidí chovalo vysoce rizikově. Výrazně ale přibylo těch, kteří se rizikově nechovají vůbec. Jejich počet stoupl z 33 na 42 procenta. Češi si podle průzkumu nejčastěji půjčují od bank.