Milan Vodička novým generálním ředitelem Broker Trustu

Personálie
Milan Vodička, dosavadní člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj, převezme ve společnosti Broker Trust od 1. června 2023 více exekutivních pravomocí a stane se novým generálním ředitelem společnosti. Zdeněk Sluka, majitel a zakladatel Broker Trustu (BT), zůstává i nadále předsedou představenstva. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Milan Vodička bude od června novým generálním ředitelem Broker Trustu. Foto: Broker Trust

Milan Vodička má za sebou 25 let v bankovnictví a roční působení v představenstvu BT. Po svém příchodu loni v létě se zasadil mimo jiné o intenzivnější spolupráci s partnery společnosti při vývoji nových nástrojů a také v dalších oblastech. Jeho silnými stránkami jsou komunikace, důraz na dotahování věcí a aktivní otevírání nedořešených otázek.

„Ještě lépe využijeme silných stránek všech členů vedení. Mně osobně to umožní více času věnovat strategickému směřování Broker Trustu namísto každodenního řízení. Zároveň zůstávám u všeho důležitého,“ zdůvodnil změnu Zdeněk Sluka.

„Milan potvrdil, že je přirozeným lídrem, a tak od letošního června mohu dokončit posílení nejvyššího vedení jeho jmenováním do pozice generálního ředitele. Nejde o náhlou myšlenku, ale o pokračování přirozeného vývoje,“ dodal Sluka.

PSALI JSME:
Broker Trust posílili Milan Vodička a Otto Hartvich. Zaměří se na rozvoj a digitalizaci

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

David Schenk povede novou divizi Sazky

Společnost Sazka založila novou divizi Zákaznické zkušenosti (Customer experience). Jejím cílem je zefektivnit práci se zákazníky, implementovat do procesů umělou inteligenci a díky digitalizaci procesů rychleji a …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB