Mind2FLO má nového finančního ředitele

Skupina Mind2FLO se pod vedením Jana Galgonka posunula do další fáze, ve které začíná naplňovat svůj avizovaný potenciál. Na klíčovou pozici skupinového CFO nastoupil Tomáš Otava (40). Mind2FLO současně pracuje na obsazení dalších strategických pozic ve svém vedení.
Na klíčovou pozici skupinového CFO nastoupil Tomáš Otava. Foto: Mind2FLO

Role finančního ředitele reflektuje potřeby nastavit finanční procesy od nuly, podporovat probíhající integraci a být v souladu s firemní kulturou: „Hledali jsme člověka, který bude stavět lidi nad čísla a bude schopen vést dialog. Tomáš je nejenom odborník na finanční řízení a byznysovou stránku věci, ale i člověk, který dokáže používat finanční ukazatele k úspěšné navigaci celé skupiny,“ dodává Lenka Auerová, COO skupiny Mind2FLO.

Nový CFO Tomáš Otava působil pět let ve společnosti Jan Becher Pernod Ricard, odkud si přináší detailní znalost klientského prostředí. Předchozích pět let pracoval ve společnosti Sodexo, kde se podílel na projektu digitalizace, což je výzva, které dnes čelí většina klientů skupiny Mind2FLO.

Vedle odborného know-how bude Tomáš Otava těžit i ze svých komunikačních schopností, které má jako certifikovaný kouč osvojené: „Rád bych ve své roli finančního ředitele pomáhal firmě udržet nastavený směr strategie a pomocí dobře zvolených otázek ověřoval, že jsme stále na té správné cestě. Vzhledem k velikosti skupiny Mind2FLO a šíři našich služeb pro nás bude klíčové, abych správně nastavil finanční procesy a proaktivně komunikoval napříč společností,“ říká Tomáš Otava o vnímání své nové role.

Obsazení pozice finančního ředitele nebylo posledním krokem v rámci posilování skupinového vedení. V čele skupiny by měly Jana Galgonka, CEO a Lenku Auerovou, COO v horizontu několika měsíců doplnit až čtyři klíčové posily. „Půjde o pozice, které odrážejí naše aktuální priority. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že směřujeme k nastavení, kdy každá divize bude mít svého CEO. Současně chceme mít experta na integraci a člověka s vizí pro naše business experience studio,“ říká k rozšiřování vedení Lenka Auerová, COO.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Koloběžka DEN 2022 – Rozjeďte to s námi i letos!

Již šestý ročník akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 25. září na Výstavišti Praha-Holešovice. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my věříme, že i letošní ročník nadchne nejen profesionální a rekreační …

Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development

Novou CEO divize JRD Development je od letošního září Alexandra Tomášková, dosavadní generální ředitelka divize JRD Land. Nadále tak bude působit na obou postech. Funkci přebírá od Martina Svobody, který bude …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB