Monika Hořínková posílí komunikační tým ČSOB

Personálie
V komunikačním týmu ČSOB dochází od března ke změnám. Banka redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) sdělila, že jeho novou členkou se stane Monika Hořínková, která přináší zkušenosti z různých pozic na českém komunikačním trhu. Cílem změn je reagovat na aktuální potřeby současného mediálního prostředí.
Monika Hořínková, která přináší zkušenosti z různých pozic na českém komunikačním trhu, se stane novou členkou komunikačního týmu skupiny ČSOB. Foto: ČSOB

Hořínková v minulosti pracovala jako novinářka a do ČSOB přechází z mediálního domu Czech News Center, kde se starala o jeho kompletní komunikaci, tvorbu strategie a zajišťování interní komunikace. Ve spolupráci s Kateřinou Dudášovou, Michaelou Průchovou a Petrem Milatou tak budou využívat své expertní synergie s cílem obohatit komunikaci o nové možnosti i formáty.

„Věříme, že nové nastavení fungování komunikačního týmu povede ke zvýšení efektivity a zkvalitnění všech komunikačních procesů, a to jak interně, tak směrem k zástupcům médií i našim externím klientům a odrazí se pozitivně v jejich spokojenosti,“ sdělila FAEI.cz Kateřina Dudášová, manažerka týmu komunikace ve skupině ČSOB.

Dosavadní členové komunikačního týmu bankovního domu Pavla Kuklová a Patrik Madle se budou dále věnovat svému kariérnímu rozvoji mimo skupinu ČSOB.

PSALI JSME:
Personální a organizační „rošády“ ve skupině ČSOB

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB