Nabídku prémiových hotelů v české metropoli rozšíří pětihvězdičkový Radisson Blu Hotel, Praha

Mapu hotelů nejvyšší kategorie v metropoli v příštím roce významně obohatí nový Radisson Blu Hotel, Praha. Podpisem smlouvy na nový hotel se rozšíří portfolio společnosti Radisson Hospitality AB, která již v Praze provozuje oblíbený hotel Park Inn.

České hlavní město dlouhodobě patří k deseti nejatraktivnějším světovým destinacím, proto je pražská investice této společnosti, veřejně obchodované na švédské burze Nasdaq Stockholm, přirozeným krokem celé skupiny Radisson Hotel Group™.

Otevření nového Radisson Blu Hotel, Praha je plánováno na druhé čtvrtletí příštího roku. Půjde o rebranding a kompletní rekonstrukci stávajícího hotelu v těsné blízkosti Karlova náměstí. Hosté se mohou těšit na špičkový standard včetně služeb šitých na míru a jedinečnou atmosféru, kterou hotel získá i díky své unikátní poloze, odkud je možné vydat se pohodlně jak na procházku do nejstarších částí metropole, tak po Novém Městě pražském.

„Velmi nás těší, že můžeme oznámit podpis smlouvy na nový Radisson Blu Hotel, Praha. Tato investice významně upevní vedoucí pozici největší hotelové „upper upscale“ značky Radisson Blu v Evropě, která je atraktivní jak pro investory, tak pro hosty,“ říká Elie Younes, výkonný viceprezident a ředitel pro development společnosti Radisson Hotel Group™.

Nový Radisson Blu Hotel, Praha nabídne kapacitu 160 pokojů včetně apartmánů nejvyšší kategorie o rozloze větší než 40 m2. Samozřejmostí bude profesionálně vybavené fitness a také wellness centrum s exkluzivním spa programem. Gastronomické služby si budou hosté moci vychutnat v prostorách lobby baru, na terase s nádherným výhledem na panorama Prahy a v hotelové restauraci, která bude otevřená po celý den. Vysokou úroveň služeb ocení nejen ubytovaní hosté, ale i ti, kteří do Radisson Blu Hotel, Praha zamíří na obchodní jednání, kongres, konferenci, výstavu či jinou společenskou nebo obchodní akci. Pro tyto příležitosti bude nově vybudováno šest flexibilních konferenčních místností spojených vlastním foyer.

Ať už hosté přijedou do Prahy kvůli její zajímavé historii, architektuře UNESCO, moderní kultuře nebo si užít pulzující noční život, Radisson Blu Hotel, Praha bude dokonalým partnerem, který jim vytvoří perfektní zázemí pro návštěvu jednoho z nejzajímavějších měst Evropy.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru