Nadace Jedličkova ústavu v charitativní aukci draží podepsané tretry Barbory Špotákové

Nadace Jedličkova ústavu v charitativní aukci draží podepsané tretry Barbory Špotákové. Aukce byla spuštěna na webu sportovniaukce.cz a bude ukončena v neděli 2. 10. ve 22 hodin. Aukce se můžete zúčastnit zde.
Tretry Barbory Špotákové lze získat v aukci, kterou pořádá Nadace Jedličkova ústavu. Foto: Nadace Jedličkova ústavu

Oštěpařka Barbora Špotáková za svoji sportovní kariéru nasbírala mnoho cenných kovů ve světových a evropských závodech. Je dvojnásobnou olympijskou vítězkou z let 2008 a 2012 a současnou držitelkou světového rekordu v hodu oštěpem. Světový rekord v ženském hodu oštěpem pokořila na Světovém atletické finále ve Stuttgartu v roce 2008 hodem 72,28 metrů.

Barbora v září 2022 oficiálně ukončila kariéru v 41 letech. Jejím posledním závodem bylo Mistrovství Evropy v atletice v Mnichově v srpnu 2022, kde vyhrála bronzovou medaili. Barbora symbolicky odložila své tretry, které nyní máte příležitost získat v aukci.

Věnovala je podepsané Nadaci Jedličkova ústavu a ta výtěžek z aukce věnuje v plné výši na podporu dětí a mladých lidí s postižením, kteří jsou studenty nebo klienty Jedličkova ústavu a škol.

Vyvolávací cena 4 172 korun odkazuje symbolicky na věk, ve kterém Barbora Špotáková ukončila kariéru a hranici 72 metrů, jejímž překonáním se stala držitelkou světového rekordu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB