Nejdůvěryhodnější značky jsou Ibalgin a Paralen Grip

Ibalgin a Paralen Grip jsou značky, jimž čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují. V rozsáhlém prestižním průzkumu Důvěryhodné značky ovládly kategorie volně prodejných léků. Slavnostní vyhlášení kompletních výsledků čtvrtého ročníku soutěže proběhlo 8. listopadu v Pražské křižovatce.

Nejdůvěryhodnější značkou v kategorii volně prodejné léky na bolest je Ibalgin. Mezi volně prodejnými léky na chřipku a nachlazení pak dominuje Paralen Grip. Vyplynulo to z rozsáhlého marketingového programu Důvěryhodné značky. Ten vybírá a oceňuje produkty, jimž čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují.

„Ocenění od spotřebitelů si velmi vážíme. Ukazuje, že se nám podařilo navázat na tradici značky Paralen a vybudovat moderní dceřinou značku Paralen Grip v kategorii chřipka a nachlazení,“ uvádí Miroslava Krutá, Senior Group Brand Managerka značky Paralen. Paralen Grip je na českém trhu od roku 2010 a své příznivce si získal hlavně díky tomu, že obsahuje víc účinných látek, takže přináší úlevu od více příznaků chřipky a nachlazení naráz. Navíc je dostupný nejen ve formě klasických tablet, ale také jako horký nápoj.

Vítězství Ibalginu v soutěži je odrazem dlouhodobé a stabilní obliby této typické růžové pilulky. „Značka Ibalgin je jedničkou na trhu systemických forem léků proti bolesti a současně je jedničkou na celém trhu volně prodejných léčiv jak v České, tak Slovenské republice. Zároveň je nejznámějším volně prodejným lékem na bolest u nás, popisuje Senior Group Brand Managerka Ibalginu Šárka Dostálová.

Slavnostní vyhlášení výsledků čtvrtého ročníku nezávislého marketingového programu Důvěryhodné značky se konalo 8. listopadu 2018 v prostorách Pražské křižovatky. Sběr dat probíhal v průběhu léta a podzimu 2018 ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen na vzorku 4000 českých spotřebitelů.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru