Nejdůvěryhodnější značky jsou Ibalgin a Paralen Grip

Ibalgin a Paralen Grip jsou značky, jimž čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují. V rozsáhlém prestižním průzkumu Důvěryhodné značky ovládly kategorie volně prodejných léků. Slavnostní vyhlášení kompletních výsledků čtvrtého ročníku soutěže proběhlo 8. listopadu v Pražské křižovatce.

Nejdůvěryhodnější značkou v kategorii volně prodejné léky na bolest je Ibalgin. Mezi volně prodejnými léky na chřipku a nachlazení pak dominuje Paralen Grip. Vyplynulo to z rozsáhlého marketingového programu Důvěryhodné značky. Ten vybírá a oceňuje produkty, jimž čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují.

„Ocenění od spotřebitelů si velmi vážíme. Ukazuje, že se nám podařilo navázat na tradici značky Paralen a vybudovat moderní dceřinou značku Paralen Grip v kategorii chřipka a nachlazení,“ uvádí Miroslava Krutá, Senior Group Brand Managerka značky Paralen. Paralen Grip je na českém trhu od roku 2010 a své příznivce si získal hlavně díky tomu, že obsahuje víc účinných látek, takže přináší úlevu od více příznaků chřipky a nachlazení naráz. Navíc je dostupný nejen ve formě klasických tablet, ale také jako horký nápoj.

Vítězství Ibalginu v soutěži je odrazem dlouhodobé a stabilní obliby této typické růžové pilulky. „Značka Ibalgin je jedničkou na trhu systemických forem léků proti bolesti a současně je jedničkou na celém trhu volně prodejných léčiv jak v České, tak Slovenské republice. Zároveň je nejznámějším volně prodejným lékem na bolest u nás, popisuje Senior Group Brand Managerka Ibalginu Šárka Dostálová.

Slavnostní vyhlášení výsledků čtvrtého ročníku nezávislého marketingového programu Důvěryhodné značky se konalo 8. listopadu 2018 v prostorách Pražské křižovatky. Sběr dat probíhal v průběhu léta a podzimu 2018 ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen na vzorku 4000 českých spotřebitelů.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Pro více úsměvů podporuje talenty s handicapem

Slavnostním představením talentů vyvrcholil 2. ročník projektu Pro více úsměvů. Jeho cílem je dlouhodobá podpora těch, kteří mají talent, ovšem v jeho naplnění jim brání zdravotní nebo sociální handicap.

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru