Největší české a slovenské srovnávače se spojily. Novým CEO bude Andrew Fuchs

Spojení on-line srovnávacích platforem v šesti evropských zemích, které skupiny Bauer Media a Netrisk oznámily v září letošního roku, bylo dokončeno.
Novým generálním ředitelem českých a slovenských srovnávačů ve skupině Netrisk je od prosince Andrew Fuchs, zakladatel společnosti Klik.cz. Foto: Srovnejto

Do rozšířené skupiny Netrisk nyní spolu se srovnávači v Rakousku, Maďarsku, Polsku a v Litvě budou patřit i české značky Srovnejto.cz, Klik.cz, ePojisteni.cz nebo Tarifomat a slovenské Superpoistenie.sk, Netfinancie.sk i Porovnajto.sk. Novým generálním ředitelem (CEO) českých a slovenských srovnávačů ve skupině je od prosince Andrew Fuchs, zakladatel společnosti Klik.cz.

Společnost TA Associates, současný většinový investor skupiny Netrisk, zůstane majoritním akcionářem skupiny, zatímco společnost MCI Capital si ponechá menšinový podíl. Bauer Media Group bude mít v nově rozšířené skupině menšinový podíl. Celá skupina, kterou bude i nadále řídit Netrisk Group, by měla ročně oslovit přibližně 80 milionů potenciálních zákazníků.

Andrew Fuchs před nástupem do nové skupiny českých a slovenských srovnávačů působil na pozici generálního ředitele v rakouském srovnávači durchblicker.at, kterou už Netrisk Group delší dobu vlastní. Právě skupině Netrisk před třemi lety Fuchs, investiční fond Benson Oak a další investoři svou společnost Klik.cz prodali.

Fuchs se poté stal součástí vedení Netrisk Group v České republice a na Slovensku. Před vstupem na trh srovnávačů a pojišťovnictví získal dlouholeté zkušenosti v bankovnictví. Dosavadní CEO Skupiny Srovnejto Nicolas Eich ze společnosti odchází.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB